Domů / Značky / Walmark
Delpharmea Nutriline Tyčinka čokoládová 3x58g

Delpharmea Nutriline Tyčinka čokoládová 3x58g

Kód: 30071802
Skladem: ANO
Výrobce: Walmark Kategorie: Jídla a nápoje
Nízkokalorická redukční dieta delpharmea Nutriline funguje na principu kontroly a omezení příjmu kalorií. Řada delpharmea Nutriline zahrnuje nízkokalorické koktejly, polévky a tyčinky, které plnohodnotně nahradí jedno až dvě hlavní jídla denně. Tato v
Najít podobné

Produkt je momentálně nedostupný.

Porovnat Listmania Přání Dárky
Delpharmea Nutriline Tyčinka čokoládová 3x58g
 • Nutriline Tyčinka čokoládová 3x58g

Nízkokalorická redukční dieta delpharmea Nutriline funguje na principu kontroly a omezení příjmu kalorií. Řada delpharmea Nutriline zahrnuje nízkokalorické koktejly, polévky a tyčinky, které plnohodnotně nahradí jedno až dvě hlavní jídla denně. Tato vyvážená hlavní jídla obsahují veškeré živiny, které tělo potřebuje, zároveň však minimum kalorií. Základem unikátního patentovaného složení výrobků delpharmea Nutriline je sójová vláknina a sójové proteiny spolu s vyváženou kombinací vitamínů a minerálních látek. Právě bohatý obsah bílkovin a vlákniny dostatečně zasytí i při nižším příjmu kalorií. delpharmea Nutriline je jedinou nízkokalorickou redukční dietou na českém trhu, jejíž účinky a zdravotní přínos jsou ověřeny 19 mezinárodními klinickými studiemi.
 • Nutriline dodává tělu všechny potřebné živiny

Řada delpharmea Nutriline byla vyvinuta týmem specialistů z oblasti výživy tak, aby zajistila vyváženou kombinaci proteinů, vlákniny, karbohydrátů a zdraví prospěšných tuků spolu s 23 důležitými vitamíny a minerálními látkami, které tělo potřebuje. Díky výrobkům delpharmea Nutriline tak získá váš organizmus všechny potřebné živiny důležité pro zdraví, které zároveň pomáhají ke snižování tělesné hmotnosti.
 • Nutriline zasytí jako hlavní jídlo

Všichni víme, jak je obtížné držet dietu, při které se omezuje množství konzumovaného jídla. Často trpíme pocitem hladu, což má negativní vliv na naši psychickou pohodu, a následkem toho pak porušujeme dietní režim. Z hubnutí se tak stává začarovaný kruh. Nízkokalorická redukční dieta delpharmea Nutriline byla vyvinuta tak, aby dostatečně zasytila a přitom zachovala takový příjem kalorií, který je optimální pro snižování váhy. Díky své nutriční kvalitě delpharmea Nutriline navíc pomáhá udržovat chod metabolizmu na optimální hladině a stabilně udržuje energii po celý den.
 • Nutriline kontroluje přísun kalorií

Výrobky delpharmea Nutriline vám umožňují snadno sledovat kalorický příjem ve stravě, jelikož každá porce obsahuje pouze kolem 200 kalorií / 842 kilojoulů/, v závislosti na zvolené variantě. U dvou hlavních jídel vám tak odpadá starost s počítáním kalorií a odměřováním porcí. Díky praktickému balení a rychlé přípravě jsou zdravá nízkokalorická jídla delpharmea Nutriline vždy při ruce.
 • Účinky Nutriline jsou ověřeny klinickými studiemi

delpharmea Nutriline je v současné době jediná nízkokalorická redukční dieta na českém trhu, jejíž účinnost na hubnutí a celkové zdraví byla ověřena 19 klinickými mezinárodními studiemi. Jejich výsledky byly zveřejněny v renomovaných časopisech, např. v British Medical Journal. Účinnost výrobků delpharmea Nutriline je navíc ověřena spokojenými spotřebiteli po celém světě, jelikož se ve skandinávských zemích, Austrálii a USA prodávají již více než deset let.

 • Nutriline - jídlo, které vám pomáhá hubnout

Nízkokalorická redukční dieta delpharmea Nutriline představuje stravovací režim o obsahu 1200-1400 kalorií denně. Snadno si jej přizpůsobíte svému životnímu stylu. Stačí nahradit dvě hlavní jídla denně za delpharmea Nutriline koktejl, polévku či tyčinku a doplnit je o jedno běžné vyvážené hlavní jídlo a dvě nebo tři menší svačinky za den.
 • Unikátní patentované složení výrobků Nutriline

Základem unikátního patentovaného složení výrobků delpharmea Nutriline je sójová vláknina a sójové proteiny. Bohatý obsah bílkovin a sójové vlákniny dostatečně zasytí a zmírní pocit hladu. Patentovaná sójová technologie má navíc řadu zdravotních výhod.

Izolovaný sójový protein

Vysoký obsah sójového proteinu přispívá k pocitu sytosti. Používá-li se s dietou, která má nízký obsah nasycených tuků a cholesterolu, může to vést k poklesu hladiny cholesterolu, což snižuje i riziko ischemické choroby srdeční. Sójové proteinové izoláty jsou vysoce vytříbené sójové bílkoviny, které obsahují největší množství proteinů ze všech sójových výrobků (až 92 %). Jde také o jediný rostlinný protein, který ve srovnání se živočišnými proteiny obsahuje v dostatečném množství všechny esenciální aminokyseliny.

Proteiny se nacházejí ve všech částech organizmu - ve svalech, kostech, pojivové tkáni, cévách, kůži, vlasech a dokonce i v nehtech. Organizmus využívá proteiny pro tvorbu hormonů, které řídí lidský metabolizmus. Proteiny také udržují rovnováhu tekutin, podílejí se na transportu živin do buněk a z buněk a také přenášejí kyslík. Všechny proteiny se neustále obměňují, neboť podléhají normálnímu fyziologickému opotřebování. Proto každý den potřebujeme dostatečnou dávku proteinů.

Sójová vláknina

Zasytí a omezuje hlad, což usnadňuje setrvání v dietním režimu pro snížení hmotnosti. Také zvyšuje hypocholesterolemické účinky izolovaného sójového proteinu. Tento zdroj vlákniny nenarušuje vstřebávání minerálů, takže lze jejich příjem v rámci dietního programu pomocí delpharmea Nutriline účinně regulovat.

Vláknina je nutná pro dobré trávení a správnou funkci střev. Dobře rozpustná sójová vláknina pomáhá prodloužit vstřebávání živin a má ochranné účinky na tenké a tlusté střevo. Zabraňuje vzniku žlučových kamenů a napomáhá při jejich rozpouštění.

Sójové fosfolipidy

Dodávají organizmu esenciální mastné kyseliny nutné pro plnohodnotnou výživu. Sójové fosfolipidy mohou také přispívat k hypocholesterolemickému účinku řady delpharmea Nutriline.

Karbohydráty

Obsah karbohydrátů ve výrobcích delpharmea Nutriline je přesně vypočítán ve vztahu k obsahu proteinů tak, aby bylo možné maximálně zamezit úbytku svalové hmoty.

Karbohydráty jsou pro organizmus hlavním zdrojem energie. Během trávení se rozkládají na glukózu. Glukóza obíhající v krvi se označuje pojmem "krevní cukr". Využívá ji mozek, nervový systém a svaly pro získání energie.

Vitamíny a minerály

Díky vyváženému poměru 23 vitamínů a minerálů lze výrobky delpharmea Nutriline bezpečně používat coby plnohodnotnou náhradu hlavního jídla.

 

Sójová vláknina a proteiny mají pozitivní vliv na celou řadu zdravotních aspektů:

  • přispívají ke snižování hladiny cholesterolu
  • snižují kornatění cév a tepen
  • slouží jako prevence kardiovaskulárních onemocnění
  • chrání tenké a tlusté střevo
  • zabraňují vzniku žlučových kamenů a napomáhají při jejich rozpouštění
  • působí preventivně proti ateroskleróze a nemocem ledvin
  • fytoestrogeny pomáhají upravovat zvýšenou hladinu ženských hormonů
Značky
Specifikace
Druh Tyčinka
Použití (indikace) Dieta
Složení Vitamin C
Facebook Komentáře
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:

Najdete nás na
Facebook   Google+ 

Kontakty: Lékárna Dinarin, Opavská 6201/1a, Ostrava - Poruba, 708 00, tel: 591 141 935