Těhotenský test RapiClear Comfort ultra

Kód: 8588001784065
Skladem: ANO
Výrobce: Lékárna
Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 5-8 den po oplodnění vajíčka. Test je možno použít kdykoli během celého dne. Přesný, spolehlivý, rychlý.
Najít podobné

Produkt je momentálně nedostupný.

Porovnat Listmania Přání Dárky
Těhotenský test RapiClear Comfort ultra
Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 5-8 den po oplodnění vajíčka. Test je možno použít kdykoli během celého dne. Přesný, spolehlivý, rychlý.

Účinné látky
Choriongonadotropin

RapiClear Comfort Ultra zjišťuje v moči přítomnost hormonu hCG (lidský choriongonadotropin), který produkuje tělo jen během těhotenství. RapiClear Comfort Ultra umí zjistit přítomnost hCG v moči už pátý den po oplodnění vajíčka, v závislosti na výšce hladiny těhotenského hormonu hCG. Citlivost testu je 10mlU/ml, je přesný na více než 99%. Testovací sada obsahuje testovací tyčinku a návod na použití.

Manipulace s testem je mimořádně jednoduchá a rychlá. Test je možno použít celých 24 hodin, v kteroukoli denní hodinu. (Největší koncentraci hCG však většinou obsahuje ranní moč.) Testovací tyčinku uchopte tak, aby absorpční tyčinka směřovala dolů. Vložte absorpční tyčinku do proudu moče dokud není úplně nasáknutá (nejméně 5 sekund). Nepropustná fólie ochrání výsledné okénko před přímým stykem s močí. Pak položte tyčinku na rovnou podložku, výsledným okénkem směrem nahoru a čekejte na výsledek. Pozitivní výsledek se může objevit během 3 minut. POZOR! Zvednutí tyčinky dříve než po 3 minutách může mít vliv na výsledek testu. Neodečítejte výsledek po 10 minutách.

Testovací tyčinka RapiClear Comfort Ultra je určena jen pro jednorázové použití.

Léky, které obsahují hCG, mohou nečekaně ovlivnit výsledek testu. Mezi faktory, které by mohly ovlivnit výsledek testu, patří např. drogy, které obsahují hCG nebo se používají v kombinaci s hCG (např. Pregnyl, Profasi, Pergonal, APL).

Naopak výsledek testu by neměly ovlivnit alkohol, analgetika, antibiotika, antikoncepční pilulky nebo hormonální terapie, která obsahuje clomiphene citrate (Clomhexal nebo Clostilbegyt).

Specifikace
Druh Těhotenský test
Množství (g/ml/ks) 1
Použití (indikace) Zjištění těhotenství
Facebook Komentáře
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všechna pole označená *.

Hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o snížení ceny pod vámi zadanou částku.

Prosím, opište kód:

Najdete nás na
Facebook   Google+ 

Kontakty: Lékárna Dinarin, Opavská 6201/1a, Ostrava - Poruba, 708 00, tel: 591 141 935