Home / Apotheke / /

Bonella forte 200ml

Art.Nr.: 8594975140073
Lager: JA
Hersteller:
Aktiv Aktiv

Krém pro prevenci strií s kyselinou hyaluronovou, elastinem, vitaminem E, makadamiovým olejem a rostlinnými extrakty. Krém je určen k prevenci vzniku neestetických pajizévek-strií, které se objevují na pokožce především v těhotenství a při rychlých zm

Preis: 208 Kč


vergleichen Wish Wish Geschenke
Bonella forte 200ml

Bonella forte krém pro prevenci strií


S kyselinou hyaluronovou, elastinem, vitamínem E, panthenolem, makadamiovým olejem a rostlinnými extrakty

Krém je určen k prevenci vzniku neestetických pajizévek – strií, které se objevují na pokožce především v těhotenství a při rychlých změnách hmotnosti a zůstávají trvale viditelné.

Krém se aplikuje od prvních měsíců těhotenství 1 – 2x denně lehkou masáží na pokožku břicha, boků, stehen a prsou

Krém obsahuje makadamiový olej, který podporuje schopnost přirozené hydratace kůže, udržuje kůži vláčnou, pružnou a elastickou, kyselinu hyaluronovou a elastin, které v kůži podporují tvorbu nových buněk a regulují tvorbu vaziva , elastin zvyšuje pružnost pokožky a zabraňuje jejímu popraskání, kyselina hyaluronová brzdí hromadění kolagenu a tím zamezuje tvorbě jizvy, panthenol s protizánětlivými, zklidňujícími a hojivými účinky, vitamín E s antioxidačními schopnostmi, směs extraktů z rostlin obsahující látky zlepšující mikrocirkulaci, podporující tvorbu kolagenu, zlepšující epitelizaci ran, s protizánětlivými a hojivými účinky, působící proti zvýšené propustnosti cévních stěn a pomáhající jejich zpevnění.
Extrakty z rostlin (Břečťanu popínavého, Pupečníku asijského, Pšenice seté, Břízy bělokoré, Chaluhy bublinaté, Čepelatky prstové a Jírovce maďalu), obsahují látky, které zlepšují mikrocirkulaci pokožky, podporují tvorbu kolagenu, zlepšují epitelizaci ran a svými protizánětlivými a hojivými účinky působí proti zvýšené propustnosti cévních stěn a napomáhají jejích zpevnění.
Panthenol napomáhá svými protizánětlivými a hojivými účinky a vitamín E antioxidačními schopnostmi urychlit regeneraci pokožky.

Užití: Krém je určen k prevenci vzniku neestetických pajizévek-strií, které se objevují na pokožce především v těhotenství a při rychlých změnách hmotnosti a zůstávají trvale viditelné.

Ingredients (INCI): Aqua, Parrafinum Liquidum, Acefitol Cell, Glycerin, Isopropyl Myristate, Ceteareth-6 (and) Stearyl Alcohol, Macadamia Oil, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Ethylhexanoate, Glyceryl Stearate, Ceteareth-25, Panthenol, Dimeticone, Tocopheryl Acetate, Hyaluronic Acid, Hydrolised Elastin, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Butylparaben (and) Ethylparaben (and) Propylparaben, Imidazolidinyl Urea, Parfum.

Účinné látky:
  • Panthenol
  • Elastin
  • Hyaluronan
  • Extrakty z rostlin (Acefitol cell)
  • Vitamín E

Dávkování: Krém se aplikuje od prvních měsíců těhotenství 1-2x denně lehkou masáží na pokožku břicha, boků, stehen a prsou.
Spezifikation
Druh Krém
Použití (indikace) Strie
Péče o Problematická pleť
Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:
Verwandte Artikel
   
Detail

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759