Chlorella Japan + lactobacillus tbl.250

Art.Nr.: 8594046600406
Lager: JA
Hersteller:

Sladkovodni řasa Chlorella vulgaris s přidaným lactobacillem má detoxikační schopnosti, posiluje imunitní systém, regeneruje organismus, čistí zažívací ústrojí, podporuje tvorbu bifidobakterií, pomáhá při zácpě a plynatosti, posiluje imunitní systém.

Preis: 0,00 €
Finden Sie ähnliche

Das Produkt ist derzeit nicht verfügbar.

vergleichen Wish Wish Geschenke
Chlorella Japan + lactobacillus tbl.250

Chlorella Japan + lactobacillus tbl.250


Sladkovodni řasa Chlorella vulgaris s přidaným lactobacillem má detoxikační schopnosti, posiluje imunitní systém, regeneruje organismus, čistí zažívací ústrojí, podporuje tvorbu bifidobakterií, pomáhá při zácpě a plynatosti, posiluje imunitní systém, regeneruje organismus, zvyšuje energií a vitalitu.

Sladkovodní řasa Chlorella vulgaris s přidaným lactobacillem má detoxikační schopnosti, čistí zažívací ústrojí, podporuje tvorbu bifidobakterií, pomáhá při zácpě a plynatosti, posiluje imunitní systém, regeneruje organismus, zvyšuje energií a vitalitu.

Chlorella Japan s přidaným lactobacillem je bohatým zdrojem esenciálních aminokyselin, vitamínů, minerálů, nenasycených mastných kyselin, karotenoidů a chlorofylu. Má výrazné detoxikační schopnosti, čistí zažívací ústrojí, podporuje tvorbu bifidobakterií, pomáhá při zácpě a plynatosti, posiluje imunitní systém, celkově regeneruje organismus, zvyšuje energii a vitalitu. Japonská sladkovodní řasa Chlorella vulgaris je jedinečný zdroj esenciálních aminokyselin, chlorofylu, řady minerálů a vitamínů, nenasycených kyselin, karotenoidů a nukleových kyselin. Je nejbohatším zdrojem chlorofylu, který má výrazné detoxikační vlastnosti. Pomáhá z organismu odstraňovat těžké kovy, chemické toxiny a další jedovaté látky. Regeneruje jaterní tkáň a pročišťuje krevní řečiště. Podporuje kožní metabolismus, hojení ran a vředů. Významnou složkou Chlorelly je růstový faktor CGF (chlorella growth factor), který stimuluje růst a regeneraci tkání na buněčné úrovni. Jeho nukleové kyseliny RNA a DNA jsou zdrojem energie a vitality, jejich nižší produkce je jedním z hlavních faktorů stárnutí. Chlorella se účastní tvorby T-buněk a mikrofágů, tím posiluje obranyschopnost organismu proti virovým onemocněním. Přidané prebiotikum Lactosucrosa čistí trávicí ústrojí, podporuje tvorbu bifidobakterií. Příznivě působí na střevní peristaltiku a snižuje překyselení organismu. Podporuje vstřebávání vápníku, přispívá k tvorbě zdravé kostní tkáně, zubů.

Lactobacillus sporogenes (Bacillus coagulans) pomáhá při tvorbě rezistentní střevní mikroflóry, potlačuje růst patogenních bakterií. Pomáhá při laktózové intoleranci. Rezistentní na teplo, antibiotika a trávicí šťávy.

Užívejte 2 x denně 6-12 tablet 15 minut před jídlem, zapít sklenicí vody.

Složení
Sladkovodni řasa Chlorella vulgaris (90%), prebiotická vláknina lacto-sukróza (9%), lactobacillus sporogenes (1 %).

Spezifikation
Druh Tablety
Složení Chlorella vulgaris, Lactobacillus sporogenes, Prebiotická vláknina lacto-sukróza
Přírodní přípravek Ano
Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759