Home /

Dermacol Kosmetická paletka FSB Prague 18,5g

Art.Nr.: 40005837_M
Lager: JA
Kategorie:

Multifunkční praktická paletka je rafinovaným klenotem mezi dekorativními kazetkami. Obsahuje zrcátko, 4 odstíny očních stínů s aplikátorem, tvářenku se štětečkem a pudřenku. Vejde se i do té nejmenší kabelky a obsahuje vše, co potřebujete pro dokonal

Finden Sie ähnliche

Das Produkt ist derzeit nicht verfügbar.

vergleichen Wish Wish Geschenke
Dermacol Kosmetická paletka FSB Prague 18,5g

Multifunkční praktická paletka je rafinovaným klenotem mezi dekorativními kazetkami. Obsahuje zrcátko, 4 odstíny očních stínů s aplikátorem, tvářenku se štětečkem a pudřenku. Vejde se i do té nejmenší kabelky a obsahuje vše, co potřebujete pro dokonalé nalíčení.

Thriller (oční stíny: růžové se třpytkami, matná bílá, černá se třpytkami a kouřová šedá; výrazná ruměná tvářenka se třpytkami a světlejší matný pudr)

Romance (oční stíny: jarní matná světlounce krémová, pastelová světle zelená, světlá růžová a výrazná růžová; přirozená růžovo-hnědá tvářenka, přirozený matný pudr)

Adventure (oční stíny: dobrodružná matná tyrkysová, khaki, hnědá a světlá béžová; oranžovo-hnědá tvářenka a přirozený matný pudr)

Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759