Home /

Ferrari Black EdT 75ml

Art.Nr.: 2066216
Lager: JA
Kategorie:

Toaletní voda značky Ferrari, z řady Ferrari Black. První akord vůně Ferrari Black uvolňuje vzrušující sílu: harmonii citrusových tónů, která se mísí se svěžími ovocnými doteky. Srdce vůně kolem sebe šíří hluboké mystérium: hřejivé koření, zahalené vz

Preis: 435 Kč
Finden Sie ähnliche

Das Produkt ist derzeit nicht verfügbar.

vergleichen Wish Wish Geschenke
Ferrari Black EdT 75ml

Ferrari Black


Fougerově ambrová vůně, uvedena na trh v roce 1999.

První akord vůně Ferrari Black uvolňuje vzrušující sílu: harmonii citrusových tónů, která se mísí se svěžími ovocnými doteky. Srdce vůně kolem sebe šíří hluboké mystérium: hřejivé koření, zahalené vzácnými květinovými tóny. Základní akord Vám odhalí čirou, mužnou smyslnost: elegantní dřevité tóny, dřevo amyrisu změkčené vanilkou.


Složení vůně Ferrari Black:


    hlava: limetky, bergamot, jablka, švestky

    srdce: kardamon, skořice, jasmín, růže

    základ: vzácná dřeva, krystalky mošusu


Jaký je rozdíl mezi parfémem, parfémovou vodou a toaletní vodou? Rozdíl mezi nimi je především v množství vonných složek obsažených v lihovém zakladu. Parfém má nejvyšší koncentraci vonných olejů: 15-30% v koncentrovaném lihu. EDP parfémová voda obsahuje 8-15% vonných složek v 85-90% lihu, EDT toaletní voda obsahuje 4-8% vonných složek v 80% lihu a EDC kolínská voda obsahuje 3-5% vonných složek v 70% lihu. Pánské vody po holení jsou speciálně vytvořeny pro použití na obličej, mají proto nízký obsah vonných složek, aby se předešlo podráždění pokožky.

Co je to hlava, srdce a základ? Hlava (svrchní tóny) je tvořena nejtěkavějšími složkami, které cítíte ihned po aplikaci parfémů. Srdce (střední tóny) začíná převládat zhruba po 10 minutách. Základ (spodní tóny) představuje vůně doznívající po několika hodinách

Jak se vonět? Toaletní voda je určená k nástřiku na oděv, který se zhruba po 2 hodinách opakuje. Parfémová voda lze používat na oděv i pokožku. Při nástřiku na pokožku vybereme místo, kde se vůně nejrychleji rozvine (za ucho, loketní důlek, zápěstí). Parfém se používá na pokožku. Aplikujeme stejně jako parfémovou vodu. Nejvhodnější je jej použít na večer.

Jaká jsou pravidla používání parfému? Přes den je vhodnější použít lehčí formy vůně (toaletní nebo parfémova voda). Parfém má být používán pro slavnostní příležitosti. Volbu vůně ovlivňuje také roční období. Pro letní dny jsou vhodné květinové a citrusové vůně. Pro chladná roční období se používají těžší balzamické a orientální typy vůní. Každý se však řídí osobním vkusem.

Spezifikation
Druh Pánský
Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759