Home / Apotheke / / /

Gaba zelený čaj Organic syp.100g

Art.Nr.: 8594069150056
Lager: JA
Hersteller:

Zelený čaj Organic, celolistový, s vysokým obsahem gama aminomáselné kyseliny. Vysoce prospívá lidskému organismu, snižuje tlak a cholesterol. Příznivě působí při zvýšené námaze, stresu, při bolestech hlavy z psychického přetížení nebo například při h

Finden Sie ähnliche

Das Produkt ist derzeit nicht verfügbar.

vergleichen Wish Wish Geschenke
Gaba zelený čaj Organic syp.100g

GABA zelený čaj Organic syp.Výroba
Jedná se o zelený čaj s vysokým obsahem gama-aminobutyrické kyseliny (zkratka GABA), je vyroben z vysoce kvalitních čerstvých čajových lístků, které procházejí procesem anareobní úpravy sterilizace, svinutí a sušení, čímž se tento čaj stává zcela novým typem výrobku, který má dvacetkrát větší obsah GABA než obyčejný zelený čaj a navíc, tento čaj se během výrobního procesu nesetká s žádnými chemickými reakcemi.

Účinky
GABA je neproteinová aminokyselina, která vyniká mnoha zdraví prospěšnými účinky:
Příznivě působí při zvýšené námaze, stresu, při bolestech hlavy z psychického přetížení nebo například při hučení v uších. Zlepšuje soustředění a mentální pozornost. Napomáhá snižování krevního tlaku a cholesterolu. Zabraňuje křečím a arytmii. Lze ji rovněž využít k zlepšení krevního oběhu v mozku, zvýšení okysličení, ke zlepšení metabolismu mozkových buněk. Napomáhá při snižování nadváhy. Odbourává alkohol v krvi. Může pomoci při léčbě následků mozkové mrtvice.

Dávkování
5-7g čaje zalijeme 70-80°C teplou převařenou vodou. Po 10-15 vteřinách louhování můžeme čaj přelít do šálků. Toto množství čaje vystačí pro přípravu 5-7 nálevů s tím, že dobu louhování prodlužujeme u každého následujícího nálevu podle chuti.
Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759