Home / Apotheke / /

Hamánek Babysmothies Meruňky a prebiotika 250g

Art.Nr.: 8595139755515
Lager: JA
Hersteller:

Prebiotika jsou důležitou živnou půdou pro probiotika, která mají pozitivní vliv na zdraví samotných střev. Meruňky díky obsahu dalších důležitých látek posilují vlasy, nehty i pokožku.

Preis: 0,00 €
Finden Sie ähnliche

Das Produkt ist derzeit nicht verfügbar.

vergleichen Wish Wish Geschenke
Hamánek Babysmothies Meruňky a prebiotika 250g

Hamánek Babysmoothies


Složení: jablečná dřeň, meruňková dřeň, prebiotická vláknina, fruktózový sirup, voda, kyselina citronová, vitamin C (min.10 mg ve 100 g,t.j.40 % referenční hodnoty pro kojence )

70% imunologicky aktivních buněk se nachází ve střevech. Jejich dobrá kondice a zdraví má proto významný vliv na celkovou obranyschopnost organismu.
Prebioticky aktivní látkou je v tomto případě inulín. Inulín se přirozeně vyskytuje například v čekance, cibuli, česneku, apod.
Prebiotika jsou důležitou živnou půdou pro probiotika (například bifidobakterie), která mají pozitivní vliv na zdraví samotných střev.

Meruňky díky obsahu dalších důležitých látek posilují vlasy, nehty i pokožku. Jsou výborným zdrojem železa a dalších prvků, například křemíku a draslíku. Důležitý pro správné zažívání je zase obsah vlákniny v meruňkách. Působí také jako přirozené diuretikum – močopudný prostředek. Z vitamínů je důležitý obsah zmíněného provitamínu A, beta-karotenu, vitamínů skupiny B i vitamín C.

Spezifikation
Druh Příkrm
Složení Vláknina, Jablko, Meruňky, Vitamin C
Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759