Home / Apotheke / /

Isostar 40g tyčinka muesli High energy

Art.Nr.: 3175681040885
Lager: JA
Hersteller:

Vysoce energetická mussli tyčinka s vitamíny vhodná k užití pro sportovce a při zvýšené fyzické námaze. Vhodné před i v průběhu fyzického výkonu. Při intenzivní námaze lze tyčinky High Energy Bars jíst také mimo cvičení a vytvářet nebo obnovovat si ta

Finden Sie ähnliche

Das Produkt ist derzeit nicht verfügbar.

vergleichen Wish Wish Geschenke
Isostar 40g tyčinka muesli High energy

Isostar 40g tyčinka muesli High energyÚčinné látky
Proteiny
Uhlohydráty
Vitaminy

Isostar tyčinky High Energy Bar obsahuji směs jednoduchých a složených uhlohydrátú, které jsou při intenzivní a dlouhotrvající námaze rychlým zdrojem energie i postupným zdrojem energie pro obnovení zásob uhlohydrátú. Jsou bohaté na vitamíny (jedna 40g tyčinka obsahuje 20 % RDA, tj. doporučené denní dávky, uvitamínů B1, B2, niacin, C a E) a pro snadnější trávení mají nízký obsah tuků.

Doporučená denní dávka 3 tyčinky denně.

Vhodné před i v průběhu fyzického výkonu. Při intenzivní námaze lze tyčinky High Energy Bars jíst také mimo cvičení a vytvářet nebo obnovovat si tak zásoby uhlohydrátové energie. Tyčinky poskytují antidopingovou záruku, mají testované a kontrolované složení.

Výrobek nenahrazuje pestrou denní stravu.

Složení
Muesli 49,5% hm, rýžová mouka, pšeničné vločky, sušené meruňky, rozinky, ječné vločky, jablečné křížaly, martodextrin, extrudované vločky (rýžové a ovesné vločky, cukr, ječný slad), cukr, fruktóza, palmový olej, med, stabilizátor: gfycerol, přírodní aroma, regulátor kys.: kys. citrónová, glukózový sirup, vitaminy C, PP, B1, B2, E (laktóza, mléčné bílkoviny), emulgátor lecitin, konzervant oxid siňčitý. Obsahuje výrobky z obilovin obsahujících lepek, z mléka a oxid siňčitý.

Spezifikation
Druh Tyčinka
Použití (indikace) Intenzivní námaha
Typ Tyčinka
Složení Vitamíny
Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759