Home / Apotheke / /

Lutein-zeaxanthin Generica cps.60

Art.Nr.: 85801745
Lager: JA
Hersteller:

Přírodní karotenoidy s antioxidační aktivitou pozitivně působí v prevenci očních onemocnění - věkem podmíněná makulární degenerace, šedý zákal (katarakta).

Preis: 224 Kč
Finden Sie ähnliche

Das Produkt ist derzeit nicht verfügbar.

vergleichen Wish Wish Geschenke
Lutein-zeaxanthin Generica cps.60

Lutein-zeaxanthin GenericaPrevence očních onemocnění - věkem podmíněná makulární degenerace, šedý zákal (katarakta).

Lutein a zeaxanthin patří do skupiny karotenoidů,oba jsou obsaženy ve žluté skvrně(macula lutea),slouží jako ,,vnitřní sluneční brýle“,protože filtrují škodlivé UV záření a chrání maculu před degenerací,a jsou také v určitém poměru.Lidský organismus si tyto karotenoidy nedokáže vytvořit a je odkázaný na jejich příjem v potravě. Lutein jako mnohostranný likvidátor volných radikálů, hraje klíčovou roli v antioxidační ochraně.Po vstupu do organismu a po vstřebávání se lutein hromadí ve dvou oblastech očí: v tzv. žlutém bodě (macula lutea) na sítnici (retina) a v oční čočce. V žlutém bodě oční sítnice mohou nastat cévní změny v důsledku působení volných radikálů, které mohou vést k degeneraci žlutého bodu.Podle výzkumu na Harvardské Univerzitě, užití 6 mg luteinu denně snižuje počet výskytu degenerace macula lutea o 43%.Vynikající antioxidační působení luteinu se uplatní nejen v ochraně očí, ale i v ochraně jiných orgánů a v procesech látkové přeměny. Z toho důvodu ho může užívat s úspěchem každý, kdo očekává jiný blahodárný účinek antioxidantů (například prevence kardiovaskulárních onemocnění, prevence nádorových onemocnění).
Zeaxanthin
patří do skupiny karotenoidů a má vysokou schopnost vychytávat volné kyslíkové radikály. Pomáhá uchovávat zdravé oči, kůži, sliznice, imunitu, prostatu, ženské reprodukční orgány, srdce a cévy. Chrání před škodlivým vlivem UV záření a napomáhá zhnědnutí pokožky.
Vitamin E
obsažený v přípravku patří k jednomu z nejdůležitějších antioxidantů, tedy látek, které chrání buňky před poškozením, používá se při léčbě srdečně cévních onemocnění, podpůrná terapie gynekologických onemocnění
3-omega
- nenasycené mastné kyseliny v tomto přípravku zajišťují mnohem lepší vstřebatelnost luteinu. Dále mají nesporný vliv na snižování výskytu infarktu srdce až o 40%.

Lutein, zeaxanthin Generica je vhodný užívat :
- jako prevenci a ochranu oka před každodenními nepříznivými vlivy prostředí
- pro osoby vystavující oči zátěži prací s pc, sledováním jakýchkoli monitorů, televize atp.
- pro osoby vystavující svůj zrak nadměrné zátěži v podobě zvýšeného slunečního záření, vyskytujícího se zejména : hory - vysoké nadmořské výšky, extrémní zatížení oka spojené s odrazem světla o sníh, dále pobyty v tropických krajinách s větší intenzitou slunečního záření, pobyty u moře.
- jako podpůrnou terapii léčby zraku při již diagnostikovaných vadách zraku a oka - krátkozrakost, dalekozrakost, šedý zákal
- pro profesionální řidiče - vystavující dennodenně svůj zrak extremní zátěži, únavě i osvětlováním reflektorů

Jedna kapsle obsahuje doporučenou denní dávku luteinu a zeaxanthinu.

Složení
Lutein 6,00 mg; Zeaxanthin 0,32 mg; Vitamin E 10,00 mg; 3-omega rybí tuk 290,50 mg.

Spezifikation
Druh Kapsle
Složení Lutein; Zeaxanthin; Vitamin E; 3-omega rybí tuk
Přírodní přípravek Ano
Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759