Home / Apotheke / /

Müllerův sirup s jitrocelem bez cukru 100g

Art.Nr.: 8594009624630
Lager: JA
Hersteller:
Aktiv Aktiv

Lék Mullerův sirup s jitrocelem bez cukru je přírodní prostředek, který při kašli a nachlazení posiluje a aktivizuje organismus, zejména horní cesty dýchací. Jitrocel je osvědčeným prostředkem při léčbě a prevenci, zejména těch onemocnění horních cest

Preis: 41 Kč


vergleichen Wish Wish Geschenke
Müllerův sirup s jitrocelem bez cukru 100g

Mullerův sirup s jitrocelem bez cukru
Jitrocelový sirup je přírodní prostředek, který při kašli a nachlazení posiluje a aktivizuje organismus, zejména horní cesty dýchací.Jitrocel je osvědčeným prostředkem při léčbě a prevenci, zejména těch onemocnění horních cest dýchacích, které jsou doprovázeny silným zahleněním. Napomáhá rozpouštění a uvolňování hlenů a zároveň ochraňuje sliznice. Usnadňuje odkašlávání při chronických zánětech průdušek, katarech, zánětech mandlí, astmatu a jiných obtížích. Pro své účinky a výborné chuťové vlastnosti je vhodný pro děti od 3 let. Užívá se přímo po lžičkách nebo jako přísada do čaje. Obsahuje 300 mg vitamínu C ve 100 g sirupu.

Jitrocel je vytrvalá hojně rozšířená bylina.
Hlavní iridoid nacházející se v listech se nazývá akubin, který má antibakteriální vlastnosti a tlumí kašel. Listy jitrocele obsahují také změkčující sliz, který působí ochranně na zanícené sliznice hltanu, hrtanu a bronchů, usnadňuje vykašlávání.
Jitrocel působí protizánětlivě a protialergicky a tudíž je jeho použití vhodné ke zmírnění alergických projevů dýchacího traktu.

Vitamín C (kyselina askorbová) je jedním z nejdůležitějších vitamínů. Zvyšuje odolnost organismu proti infekčním chorobám. Podporuje hojení ran a má ochranný vliv na sliznici trávicího ústrojí. Trpí-li organismus nedostatkem vitamínu C je obtížné léčit i běžná lehká onemocnění.

Doplněk stravy.

Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759