Home / Apotheke / /
Mentos Gum PB Pure White Spearmint 28g

Mentos Gum PB Pure White Spearmint 28g

Art.Nr.: 80753612
Lager: JA
Hersteller:

Žvýkačka Mentos Gum PB Pure White Spearmints přírodním extraktem z bílého čaje pro zářivý úsměv, čistý a svěží dech bez obsahu cukru.

Finden Sie ähnliche

Das Produkt ist derzeit nicht verfügbar.

vergleichen Wish Wish Geschenke
Mentos Gum PB Pure White Spearmint 28g

Mentos žvýkačky Pure WhiteUžití
Žvýkačka Mentos Gum PB Pure White Spearmints přírodním extraktem z bílého čaje pro zářivý úsměv, čistý a svěží dech bez obsahu cukru. Obnovuje optimální hodnotu pH, předchází tvorbě zubního kazu. 14 dražé v balení.

Dávkování
Dle potřeby po jídle, v průběhu dne.

Fakta
Rada výzkumných projektů prokázala, že žvýkáni žvýkačky bez cukru snižuje výskyt zubního kazu. Neobsahuje totiž rafinovaný cukr, ale náhradní sladidla, která se vyskytují napřv ovoci a zelenině. Žvýkáním se zvyšuje přirozené množství slin, které chrání zuby proti zubnímu kazu. Nemáme-li možnost vyčistit si zuby po jídle, žvýkáním žvýkačky, po dobu asi 15 minut, odstraníme zbytky jídla a povlaku z povrchu zubů.

Mentos žvýkačky
Vychutnej si Mentos žvýkačky široké škály konceptů i příchutí, vždy svěží a s dlouhotrvající chutí. A nezapomeň-všechny žvýkačky jsou bez cukru.
Mentos žvýkačky patří k těm nejinovativnějším na světě. Ty nejoblíbenější jsou plněné s měkkým jádrem v několika různých konceptech (Pure Fresh, Pure White aJuice Blast). Tento rok rovněž Mentos žvýkačky zažily revoluci a to, když se v ČR objevily první žvýkačky ve tvaru kostek (Mentos Cubes). Portfolio žvýkaček je bohaté jak pro různé koncepty žvýkaček, ale i pro různorodá balení (lahvičky, lahvičky do kapsy či malé FTB).

Spezifikation
Druh Žvýkací dražé
Použití (indikace) Prevence vzniku zubního kazu
Péče o Chrup
Složení Extrakt z bílého čaje
Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759