Home /

Neutrogena krém na ruce rychle vstřebatelný 75ml

Art.Nr.: 3574660239829
Lager: JA
Aktiv Aktiv

Neutrogena krém na ruce intenzivně hydratuje a chrání citlivou a jemnou pokožku rukou. Krém se vyznačuje neobyčejně lehkým, vzdušným a příjemným složením, které umožňuje velmi rychle a úplné vstřebávání krému do pokožky a nezanechává nepříjemný pocit

Preis: 113 Kč


vergleichen Wish Wish Geschenke
Neutrogena krém na ruce rychle vstřebatelný 75ml

Neutrogena krém na ruce rychle vstřebatelnýNeutrogena krém na ruce intenzivně hydratuje a chrání citlivou a jemnou pokožku rukou. Krém se vyznačuje neobyčejně lehkým, vzdušným a příjemným složením, které umožňuje velmi rychle a úplné vstřebávání krému do pokožky a nezanechává nepříjemný pocit mastnoty rukou.

Všechny přípravky Neutrogena jsou založeny na tradiční norské receptuře. Účinně chrání Vaši pokožku i v extrémních podmínkách, např. při vysoké vzdušné vlhkosti, v chladu i v mrazivém zimním počasí. Intenzivně Vaši pokožku hydratují, dodávají jí tak potřebné tekutiny, vyživují ji a napomáhají její obnově. Chrání i velmi suchou pokožku nejen rukou, ale i rtů, chodidel či celého těla. Pomáhají uchovat mladistvý vzhled Vaší pokožky. Mají nejen vynikající kosmetické vlastnosti, ale i léčebné účinky. Tato tradiční receptura vychází ze zkušeností rybářů z arktických oblastí, kteří chránili svoji pokožku před účinky drsného klimatu a slané mořské vody.

Krémy na ruce Neutrogena poskytují okamžitou úlevu, pocit intenzivní hydratace a jemnosti a ochranu i pro velmi suchou, popraskanou a poškozenou pokožku rukou. Látky v nich obsažené jsou vysoce koncentrované a účinek krémů je tak naprosto zřetelný a okamžitý. Krémy na ruce Neutrogena obsahují až čtyřikrát více glycerinu než běžné krémy na ruce. Glycerin se používá ke zvlhčování pokožky a sliznic, protože má schopnost vázat atmosférickou vlhkost a tím ji dodat pokožce. Vynikající výsledky jsou podloženy klinickými studiemi.

Množství: 75ml

Výrobce: Johnson & Johnson spol.
Spezifikation
Druh Krém
Použití (indikace) Suchá pokožka
Péče o Ruce
Typ pleti Suchá pleť
Složení Glycerin
Ochranný faktor 0
Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:
Verwandte Artikel
   
Detail

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759