Home / Apotheke / /

Nutricap proti vypadávání vlasů cps.120

Art.Nr.: 3515457922487
Lager: JA
Hersteller:

Zajišťuje doplnění látek nezbytných pro zdravé, silné, lesklé a krásné vlasy, stejně tak jako pro pevné a odolné nehty. Zamezuje vypadávání vlasů. K doplnění prvků nezbytných pro růst zdravých vlasů a nehtů. Obsahuje cystin, methionin, esenciální amin

Finden Sie ähnliche

Das Produkt ist derzeit nicht verfügbar.

vergleichen Wish Wish Geschenke
Nutricap proti vypadávání vlasů cps.120

Nutricap proti vypadávání vlasů cps.120


Zajišťuje doplnění látek nezbytných pro zdravé, silné, lesklé a krásné vlasy, stejně tak jako pro pevné a odolné nehty. Zamezuje vypadávání vlasů.

K doplnění prvků nezbytných pro růst zdravých vlasů a nehtů. Obsahuje cystin, methionin, esenciální aminokyseliny keratinu, vitamíny skupiny B, minerální soli, stopové prvky a vitamín C.

Účinky
Aktivátor tvorby keratinu, bohatý na sirné aminokyseliny je získáván speciálním technologickým postupem extrakce. Díky němu jsou vlasy odolnější a pružnější. Olej z obilných klíčků obsahující esenciální mastné kyseliny vlasy regeneruje. Vitamíny skupiny B podporují růst vlasů a nehtů. Biotin a kyselina pantothenová působí proti vypadávání vlasů. Minerální soli a stopové prvky zpevňují nehty a zvyšují jejich odolnost.

Nutricap zajišťuje doplnění látek nezbytných pro zdravé, silné, lesklé a krásné vlasy, stejně tak jako pro pevné a odolné nehty. Jeho složení také výrazně působí proti padání vlasů, jejich přílišnému maštění, tvorbě lupů a stejně tak proti lámavosti nehtů.

Dávkování
2 kapsle denně při snídani. Užívejte minimálně po dobu 2 měsíců a kúru pokud možno v průběhu roku opakujte.

Kontraindikace
Není určeno dětem do tří let. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty.

Spezifikation
Druh Kapsle
Složení Cystin, Methionin, Esenciální aminokyseliny keratinu, Vitamíny skupiny B, Minerální soli, Stopové prvky, Vitamin C
Přírodní přípravek Ano
Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:
Kunden, die diesen Artikel gekauft haben, kauften auch:

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759