Pleny absorpční Depend Super Plus 1500ml,20ks

Pleny absorpční Depend Super Plus 1500ml,20ks

Art.Nr.: 5029053509549 SÚKL: 0088034
Lager: JA
Hersteller:

Anatomicky tvarované vložné pleny s ultraabsorpčním jádrem jsou určeny pro střední stupeň inkontinence moči, absorpce: 1500 ml. Díky vysoce kvalitnímu absorpčnímu jádru zadrží pleny vhkost a nežádoucí pach uvnitř. Elastický nepropustný lem zabraňuje p

Finden Sie ähnliche

Das Produkt ist derzeit nicht verfügbar.

vergleichen Wish Wish Geschenke
Pleny absorpční Depend Super Plus 1500ml,20ks

Pleny absorpční Bobi Absorba MediumAnatomicky tvarované vložné pleny s ultraabsorpčním jádrem jsou určeny pro střední stupeň inkontinence moči, absorpce: 1500 ml.

Užití
Anatomicky tvarované vložné pleny Depend jsou vhodnou pomůckou při středním stupni inkontinence moči. Díky vysoce kvalitnímu absorpčnímu jádru zadrží pleny vhkost a nežádoucí pach uvnitř. Elastický nepropustný lem zabraňuje protékání tekutiny do stran. Vyrábí se ve velikostech: Normál, Extra, Super a Super Plus- s různými rozměry a různou absorpcí.

Dávkování
Pomůcky pro inkontínentní pojištěnce předepisuje smluvní lékař pojišťovny odbornosti PRL, URN, GYN, NEU, GER na poukaz pro inkontinentní pacienty v ambulantní péči (od 3 let věku) a zároveň určí stupeň inkontinence. Pomůcky mohou být předepsány na poukaz nejvýše na dobu 3 měsíců. Pomůcky pro lehkou, střední a těžkou inkontinenci jsou plně hrazené zdravotní pojišťovnou a jsou běžně k dostáni v lékárnách a výdejnách zdravotnických pomůcek.

Spezifikation
Druh Pleny
Použití (indikace) Inkontinence, Únik moči
Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759