Home / Apotheke / /

Těhotenský test RapiClear Comfort ultra

Art.Nr.: 8588001784065
Lager: JA
Hersteller:

Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 5-8 den po oplodnění vajíčka. Test je možno použít kdykoli během celého dne. Přesný, spolehlivý, rychlý.

Finden Sie ähnliche

Das Produkt ist derzeit nicht verfügbar.

vergleichen Wish Wish Geschenke
Těhotenský test RapiClear Comfort ultra

Těhotenský test


Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 5-8 den po oplodnění vajíčka. Test je možno použít kdykoli během celého dne. Přesný, spolehlivý, rychlý.

Účinné látky
Choriongonadotropin

RapiClear Comfort Ultra zjišťuje v moči přítomnost hormonu hCG (lidský choriongonadotropin), který produkuje tělo jen během těhotenství. RapiClear Comfort Ultra umí zjistit přítomnost hCG v moči už pátý den po oplodnění vajíčka, v závislosti na výšce hladiny těhotenského hormonu hCG. Citlivost testu je 10mlU/ml, je přesný na více než 99%. Testovací sada obsahuje testovací tyčinku a návod na použití.

Manipulace s testem je mimořádně jednoduchá a rychlá. Test je možno použít celých 24 hodin, v kteroukoli denní hodinu. (Největší koncentraci hCG však většinou obsahuje ranní moč.) Testovací tyčinku uchopte tak, aby absorpční tyčinka směřovala dolů. Vložte absorpční tyčinku do proudu moče dokud není úplně nasáknutá (nejméně 5 sekund). Nepropustná fólie ochrání výsledné okénko před přímým stykem s močí. Pak položte tyčinku na rovnou podložku, výsledným okénkem směrem nahoru a čekejte na výsledek. Pozitivní výsledek se může objevit během 3 minut. POZOR! Zvednutí tyčinky dříve než po 3 minutách může mít vliv na výsledek testu. Neodečítejte výsledek po 10 minutách.

Testovací tyčinka RapiClear Comfort Ultra je určena jen pro jednorázové použití.

Léky, které obsahují hCG, mohou nečekaně ovlivnit výsledek testu. Mezi faktory, které by mohly ovlivnit výsledek testu, patří např. drogy, které obsahují hCG nebo se používají v kombinaci s hCG (např. Pregnyl, Profasi, Pergonal, APL).

Naopak výsledek testu by neměly ovlivnit alkohol, analgetika, antibiotika, antikoncepční pilulky nebo hormonální terapie, která obsahuje clomiphene citrate (Clomhexal nebo Clostilbegyt).

Spezifikation
Druh Těhotenský test
Použití (indikace) Zjištění těhotenství
Facebook comments
Einen Kommentar schreiben
Sie müssen angemeldet sein, um einen Kommentar schreiben zu können.
Es liegen keine Kommentare zu diesem Artikel vor.
Fragen zu Artikel
 *
 *
 *
 *
  *
Felder mit einem * müssen ausgefüllt werden

Watchdog

Gerne informieren wir Sie unverbindlich darüber, falls sich der Preis dieses Artikels ändert bzw. Ihrem Wunschpreis entspricht.

Prüfcode:

Dinarin ist überall

Kontakte Dinarin Haben Sie Fragen? Kontaktieren Sie uns online.
Tel. Bestellungen an: 123 456 759