Home /

Avene Eluage creme 30ml - proti vráskám

Art.No.: 3282779059848
Stock: YES
Category: Pharmacy

Restrukturační krém pro vyhlazení vrásek.Charakteristické známky stárnutí pokožky z důvodů věků a nadměrného vystavování se slunci, ochabnutí kontur obličeje, vrásky, suchost pokožky. Díky jemně kolorované, parfemované a dobře roztíratelné textuře, El

Price: 0,00 €
Find similar

The product is currently unavailable.

compare Wish Wish Gifts
Avene Eluage creme 30ml - proti vráskám

Charakteristické známky stárnutí pokožky z důvodů věků a nadměrného vystavování se slunci, ochabnutí kontur obličeje, vrásky, suchost pokožky. Na základě patentované kombinace retinaldehydu a H.A.F., Eluage restrukturační krém působí tak, že podporuje tvorbu kolagenních a elastinových vláken v hlubších vrstvách kůže a obnovuje základní prvky, nezbytné pro pevnost pleti. Každým dnem se zpevňují a tvarují kontury obličeje, vrásky jsou méně patrné a jemnější a pokožka vyživena a revitalizována. Pleť je viditelně omlazena. Díky jemně kolorované, parfemované a dobře roztíratelné textuře, Eluage krém poskytuje pleti mimořádně příjemný pocit.


Aplikace:
Používejte večer na obličej a krk. Pokud máte velmi citlivou pleť , doporučuje se ze začátku používat přípravek obden. Vyhněte se delšímu pobytu na slunci, který urychluje proces stárnutí.

Avéne termální voda má klidnící a protidráždivé účinky. Používá se k péči o citlivou až přecitlivělou a alergickou kůži. Její jedinečné a konstantní složení jí dodává klidnící účinky. Klidní kožní zarudnutí a podráždění po expozici na slunci, po použití dráždící kožní léčby (přípravky k léčbě akné), opruzeniny kojenců a jiná lokální podráždění (po holení, popoužití nevhodné kosmetiky či léčivých přípravků ...). Získává se z přírodního termálního pramene od r.1897 v Lázních Avéne. V těchto lázních se úspěšně léčí po celý rok pacienti s kožními problémy.

Specification
Druh Krém
Použití (indikace) Stárnutí, Vrásky, Každodenní péče o pleť, Dehydratace
Péče o Obličej, Krk
Typ pleti Stárnoucí pleť, Normální pleť, Smíšená pleť, Mastná pleť, Citlivá pleť, Suchá pleť
Složení Avene termální voda
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759