Home /

Biotherm Omlazující sérum Skin Vivo 50 ml

Art.No.: 4410155
Stock: YES
Active Active

Sérum Skin Vivo představuje velmi efektivní přípravek v boji proti vráskám a stárnoucí pleti vůbec. Aktivní látky působí přímo v srdci kožních buněk, kde stimulují buněčné geny a chrání DNA. Pravidelná aplikace séra Skin Vivo vede k viditelnému omlaze

Price: 1.306 Kč


compare Wish Wish Gifts
Biotherm Omlazující sérum Skin Vivo 50 ml

Biotherm Omlazující sérum Skin VivoSérum Skin Vivo představuje velmi efektivní přípravek v boji proti vráskám a stárnoucí pleti vůbec. Aktivní látky působí přímo v srdci kožních buněk, kde stimulují buněčné geny a chrání DNA.
Pravidelná aplikace séra Skin Vivo vede k viditelnému omlazení pleti a zpomalení procesu stárnutí pokožky!

Staňte se součástí revoluce v protivráskových přípravcích, která se inspirovala nejnovějšími poznatky v genetice! Skin Vivo od Biotherm dokáže vaší pleti získat zpět až o deset let mladší vzhled. Po nedávném dekódování 25 000 lidských genů jsou nyní vědci z laboratoří Biotherm schopni identifikovat ty geny, které hrají klíčovou roli v boji proti stárnutí pleti. Přípravky Skin Vivo nyní mají možnost tyto geny povzbuzovat a chránit DNA, což dovoluje omladit pokožku až o několik let!

Aktivní látky:

    • čistý termální plankton - cíleně stimuluje oslabená buněčná jádra a vlákna, má protistárnoucí účinky, stimuluje produkci protivráskových a antioxidačních látek, mezi nimi i velmi účinný enzym MnSOD, "klíč k mládí",
    • reverserol SV - chrání buněčnou DNA před poškozením,
    • oligosacharidy, kyselina salicylová.
Jak používat: naneste na důkladně očištěnou pleť (obličej a krk) každé ráno a večer - pod krém, vyhněte se očnímu okolí. Pro maximální účinek doporučujeme kombinovat s krémy z řady Skin Vivo. 

Pro komplexní péči o pleť vám doporučujeme používat peeling a masku.


BIOTHERM produkty se vyrábějí ve výzkumných laboratořích v Monaku. Pod vedením biologa Luciena Auberta a jeho výzkumného týmu je vytvářeno inovativní a efektivní ošetření pleti již od roku 1974. Cílem laboratoří je porozumění biologickým funkcím pokožky a vytváření kosmetických produktů, které jsou inovované a současně efektivní pro každý typ pokožky. Jakýkoliv z produktů BIOTHERM přináší současně: celkové porozumění pleti a přírody, sílu termálních pramenů kombinované s čistými, přírodně aktivními ingrediencemi, vědecké novinky v texturách a parfemacích a potěšení pro vaše smysly. Péče o pleť BIOTHERM totiž kombinuje svěží lehké textury, nádherné revitalizující vůně a ultra efektivní složky tak, aby vám poskytly kompletní smyslový zážitek. Všechny kosmetické produkty se vyrábí za účelem probuzení vašich smyslů a energizování vašeho ducha. Revitalizujte tělo, mysl a ducha s jedinečným potěšením a vzrušením = BIOTHERM.

Specification
Druh Sérum
Použití (indikace) Omlazení pleti
Péče o Obličej
Typ pleti Stárnoucí pleť
Složení Termální plankton
Ochranný faktor 0
Přírodní přípravek Ano
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:
Customer who bought this product also bought:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759