Bonella forte 200ml

Art.No.: 8594975140073
Stock: YES
Manufacturer:
Active Active

Krém pro prevenci strií s kyselinou hyaluronovou, elastinem, vitaminem E, makadamiovým olejem a rostlinnými extrakty. Krém je určen k prevenci vzniku neestetických pajizévek-strií, které se objevují na pokožce především v těhotenství a při rychlých zm

Price: 208 Kč


compare Wish Wish Gifts
Bonella forte 200ml

Bonella forte krém pro prevenci strií


S kyselinou hyaluronovou, elastinem, vitamínem E, panthenolem, makadamiovým olejem a rostlinnými extrakty

Krém je určen k prevenci vzniku neestetických pajizévek – strií, které se objevují na pokožce především v těhotenství a při rychlých změnách hmotnosti a zůstávají trvale viditelné.

Krém se aplikuje od prvních měsíců těhotenství 1 – 2x denně lehkou masáží na pokožku břicha, boků, stehen a prsou

Krém obsahuje makadamiový olej, který podporuje schopnost přirozené hydratace kůže, udržuje kůži vláčnou, pružnou a elastickou, kyselinu hyaluronovou a elastin, které v kůži podporují tvorbu nových buněk a regulují tvorbu vaziva , elastin zvyšuje pružnost pokožky a zabraňuje jejímu popraskání, kyselina hyaluronová brzdí hromadění kolagenu a tím zamezuje tvorbě jizvy, panthenol s protizánětlivými, zklidňujícími a hojivými účinky, vitamín E s antioxidačními schopnostmi, směs extraktů z rostlin obsahující látky zlepšující mikrocirkulaci, podporující tvorbu kolagenu, zlepšující epitelizaci ran, s protizánětlivými a hojivými účinky, působící proti zvýšené propustnosti cévních stěn a pomáhající jejich zpevnění.
Extrakty z rostlin (Břečťanu popínavého, Pupečníku asijského, Pšenice seté, Břízy bělokoré, Chaluhy bublinaté, Čepelatky prstové a Jírovce maďalu), obsahují látky, které zlepšují mikrocirkulaci pokožky, podporují tvorbu kolagenu, zlepšují epitelizaci ran a svými protizánětlivými a hojivými účinky působí proti zvýšené propustnosti cévních stěn a napomáhají jejích zpevnění.
Panthenol napomáhá svými protizánětlivými a hojivými účinky a vitamín E antioxidačními schopnostmi urychlit regeneraci pokožky.

Užití: Krém je určen k prevenci vzniku neestetických pajizévek-strií, které se objevují na pokožce především v těhotenství a při rychlých změnách hmotnosti a zůstávají trvale viditelné.

Ingredients (INCI): Aqua, Parrafinum Liquidum, Acefitol Cell, Glycerin, Isopropyl Myristate, Ceteareth-6 (and) Stearyl Alcohol, Macadamia Oil, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Ethylhexanoate, Glyceryl Stearate, Ceteareth-25, Panthenol, Dimeticone, Tocopheryl Acetate, Hyaluronic Acid, Hydrolised Elastin, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Butylparaben (and) Ethylparaben (and) Propylparaben, Imidazolidinyl Urea, Parfum.

Účinné látky:
  • Panthenol
  • Elastin
  • Hyaluronan
  • Extrakty z rostlin (Acefitol cell)
  • Vitamín E

Dávkování: Krém se aplikuje od prvních měsíců těhotenství 1-2x denně lehkou masáží na pokožku břicha, boků, stehen a prsou.
Specification
Druh Krém
Použití (indikace) Strie
Péče o Problematická pleť
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:
Related articles
   
Detail

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759