Citrovital kapky 25ml

Citrovital kapky 25ml

Art.No.: 7640119230405
Stock: YES
Manufacturer:
Active Active

Citrovital kapky je přírodní prostředek z jadérek grapefruitu (Citrus paradisi) s obsahem bioflavonoidů, které ničí škodlivé bakterie, choroboplodné zárodky a zpomalují jejich další množení. Tyto účinky je možno využít při péči o hygienu ústní dutiny,

Price: 143 Kč


compare Wish Wish Gifts
Citrovital kapky 25ml

Citrovital kapky je přírodní prostředek z jadérek grapefruitu (Citrus paradisi) s obsahem bioflavonoidů, které ničí škodlivé bakterie, choroboplodné zárodky a zpomalují jejich další množení. Tyto účinky je možno využít při péči o hygienu ústní dutiny, pro odstraňování zubního plaku, k čištění uší, po štípnutí hmyzem, při pocení nohou.

Další použití Citrovitalu kapek: zvlhčovače vzduchu, klimatizační zařízení, pokojové fontány - přidání několika kapek extraktu zabraňuje šíření mikroorganizmů a řas v těchto zařízeních. Přednosti přípravku: široké spektrum silného účinku, nepoškozuje užitečnou bakteriální flóru, vynikající snášenlivost, neoslabuje obrannou schopnost člověka, rychlé biologické odbourávání.

Použití: viz. příbalový leták.

Upozornění: Citrovital kapky mají hořkou chuť. V případě vniknutí do očí okamžitě důkladně vypláchněte oči vodou. Není určeno pro děti.

Specification
Druh Roztok
Použití (indikace) Zápach z úst, Zubní plak, Krvácení dásní, Krvácivost dásní, Paradontoza
Péče o Dutina ústní
Složení Citrus paradis
Přírodní přípravek Ano
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:
Customer who bought this product also bought:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759