Home /

Dermacol Kosmetická paletka FSB Prague 18,5g

Art.No.: 40005837_M
Stock: YES
Category: Pharmacy

Multifunkční praktická paletka je rafinovaným klenotem mezi dekorativními kazetkami. Obsahuje zrcátko, 4 odstíny očních stínů s aplikátorem, tvářenku se štětečkem a pudřenku. Vejde se i do té nejmenší kabelky a obsahuje vše, co potřebujete pro dokonal

Find similar

The product is currently unavailable.

compare Wish Wish Gifts
Dermacol Kosmetická paletka FSB Prague 18,5g

Multifunkční praktická paletka je rafinovaným klenotem mezi dekorativními kazetkami. Obsahuje zrcátko, 4 odstíny očních stínů s aplikátorem, tvářenku se štětečkem a pudřenku. Vejde se i do té nejmenší kabelky a obsahuje vše, co potřebujete pro dokonalé nalíčení.

Thriller (oční stíny: růžové se třpytkami, matná bílá, černá se třpytkami a kouřová šedá; výrazná ruměná tvářenka se třpytkami a světlejší matný pudr)

Romance (oční stíny: jarní matná světlounce krémová, pastelová světle zelená, světlá růžová a výrazná růžová; přirozená růžovo-hnědá tvářenka, přirozený matný pudr)

Adventure (oční stíny: dobrodružná matná tyrkysová, khaki, hnědá a světlá béžová; oranžovo-hnědá tvářenka a přirozený matný pudr)

Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759