Gaba zelený čaj Organic syp.100g

Art.No.: 8594069150056
Stock: YES
Manufacturer:

Zelený čaj Organic, celolistový, s vysokým obsahem gama aminomáselné kyseliny. Vysoce prospívá lidskému organismu, snižuje tlak a cholesterol. Příznivě působí při zvýšené námaze, stresu, při bolestech hlavy z psychického přetížení nebo například při h

Find similar

The product is currently unavailable.

compare Wish Wish Gifts
Gaba zelený čaj Organic syp.100g

GABA zelený čaj Organic syp.Výroba
Jedná se o zelený čaj s vysokým obsahem gama-aminobutyrické kyseliny (zkratka GABA), je vyroben z vysoce kvalitních čerstvých čajových lístků, které procházejí procesem anareobní úpravy sterilizace, svinutí a sušení, čímž se tento čaj stává zcela novým typem výrobku, který má dvacetkrát větší obsah GABA než obyčejný zelený čaj a navíc, tento čaj se během výrobního procesu nesetká s žádnými chemickými reakcemi.

Účinky
GABA je neproteinová aminokyselina, která vyniká mnoha zdraví prospěšnými účinky:
Příznivě působí při zvýšené námaze, stresu, při bolestech hlavy z psychického přetížení nebo například při hučení v uších. Zlepšuje soustředění a mentální pozornost. Napomáhá snižování krevního tlaku a cholesterolu. Zabraňuje křečím a arytmii. Lze ji rovněž využít k zlepšení krevního oběhu v mozku, zvýšení okysličení, ke zlepšení metabolismu mozkových buněk. Napomáhá při snižování nadváhy. Odbourává alkohol v krvi. Může pomoci při léčbě následků mozkové mrtvice.

Dávkování
5-7g čaje zalijeme 70-80°C teplou převařenou vodou. Po 10-15 vteřinách louhování můžeme čaj přelít do šálků. Toto množství čaje vystačí pro přípravu 5-7 nálevů s tím, že dobu louhování prodlužujeme u každého následujícího nálevu podle chuti.
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759