Hamánek Babysmothies Meruňky a prebiotika 250g

Art.No.: 8595139755515
Stock: YES
Manufacturer:

Prebiotika jsou důležitou živnou půdou pro probiotika, která mají pozitivní vliv na zdraví samotných střev. Meruňky díky obsahu dalších důležitých látek posilují vlasy, nehty i pokožku.

Price: 0,00 €
Find similar

The product is currently unavailable.

compare Wish Wish Gifts
Hamánek Babysmothies Meruňky a prebiotika 250g

Hamánek Babysmoothies


Složení: jablečná dřeň, meruňková dřeň, prebiotická vláknina, fruktózový sirup, voda, kyselina citronová, vitamin C (min.10 mg ve 100 g,t.j.40 % referenční hodnoty pro kojence )

70% imunologicky aktivních buněk se nachází ve střevech. Jejich dobrá kondice a zdraví má proto významný vliv na celkovou obranyschopnost organismu.
Prebioticky aktivní látkou je v tomto případě inulín. Inulín se přirozeně vyskytuje například v čekance, cibuli, česneku, apod.
Prebiotika jsou důležitou živnou půdou pro probiotika (například bifidobakterie), která mají pozitivní vliv na zdraví samotných střev.

Meruňky díky obsahu dalších důležitých látek posilují vlasy, nehty i pokožku. Jsou výborným zdrojem železa a dalších prvků, například křemíku a draslíku. Důležitý pro správné zažívání je zase obsah vlákniny v meruňkách. Působí také jako přirozené diuretikum – močopudný prostředek. Z vitamínů je důležitý obsah zmíněného provitamínu A, beta-karotenu, vitamínů skupiny B i vitamín C.

Specification
Druh Příkrm
Složení Vláknina, Jablko, Meruňky, Vitamin C
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759