Isostar 40g tyčinka muesli High energy

Art.No.: 3175681040885
Stock: YES
Manufacturer:

Vysoce energetická mussli tyčinka s vitamíny vhodná k užití pro sportovce a při zvýšené fyzické námaze. Vhodné před i v průběhu fyzického výkonu. Při intenzivní námaze lze tyčinky High Energy Bars jíst také mimo cvičení a vytvářet nebo obnovovat si ta

Find similar

The product is currently unavailable.

compare Wish Wish Gifts
Isostar 40g tyčinka muesli High energy

Isostar 40g tyčinka muesli High energyÚčinné látky
Proteiny
Uhlohydráty
Vitaminy

Isostar tyčinky High Energy Bar obsahuji směs jednoduchých a složených uhlohydrátú, které jsou při intenzivní a dlouhotrvající námaze rychlým zdrojem energie i postupným zdrojem energie pro obnovení zásob uhlohydrátú. Jsou bohaté na vitamíny (jedna 40g tyčinka obsahuje 20 % RDA, tj. doporučené denní dávky, uvitamínů B1, B2, niacin, C a E) a pro snadnější trávení mají nízký obsah tuků.

Doporučená denní dávka 3 tyčinky denně.

Vhodné před i v průběhu fyzického výkonu. Při intenzivní námaze lze tyčinky High Energy Bars jíst také mimo cvičení a vytvářet nebo obnovovat si tak zásoby uhlohydrátové energie. Tyčinky poskytují antidopingovou záruku, mají testované a kontrolované složení.

Výrobek nenahrazuje pestrou denní stravu.

Složení
Muesli 49,5% hm, rýžová mouka, pšeničné vločky, sušené meruňky, rozinky, ječné vločky, jablečné křížaly, martodextrin, extrudované vločky (rýžové a ovesné vločky, cukr, ječný slad), cukr, fruktóza, palmový olej, med, stabilizátor: gfycerol, přírodní aroma, regulátor kys.: kys. citrónová, glukózový sirup, vitaminy C, PP, B1, B2, E (laktóza, mléčné bílkoviny), emulgátor lecitin, konzervant oxid siňčitý. Obsahuje výrobky z obilovin obsahujících lepek, z mléka a oxid siňčitý.

Specification
Druh Tyčinka
Použití (indikace) Intenzivní námaha
Typ Tyčinka
Složení Vitamíny
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759