Home /
Loreal Paris Samoopalovací sprej na obličej Sublime Bronze 75 ml

Loreal Paris Samoopalovací sprej na obličej Sublime Bronze 75 ml

Art.No.: 4411539
Stock: YES
Category: Pharmacy

Pro přirozené lehké opálení. Hydratace 8 hodin, aplikace bez roztírání. Rovnoměrné mikrorozprašování - tak jemné, že nezvlhčí pokožku. Nestéká do očí, bezpečná aplikace.

Find similar

The product is currently unavailable.

compare Wish Wish Gifts
Loreal Paris Samoopalovací sprej na obličej Sublime Bronze 75 ml

Samoopalovací sprej na obličej Sublime Bronze 75 mlPro přirozené lehké opálení. Hydratace 8 hodin, aplikace bez roztírání. Rovnoměrné mikrorozprašování - tak jemné, že nezvlhčí pokožku. Nestéká do očí, bezpečná aplikace. Oftalmologicky testováno.

Aplikujte na suchou a čistou pleť před tím, než se obléknete a před vaší každodenní péčí o pleť. Snadná aplikace: zavřete oči, rozprašte krouživými pohyby na obličej ze vzdálenosti 30 cm. Pleť je okamžitě suchá. Nebarví vlasy, ani obočí. Aplikujte každý den do získání požadovaného odstínu opálení. Nechrání pleť před sluncem.

L´ORÉAL je největším výrobcem kosmetiky na světě a společností známou ve 150 zemích světa. V posledních 10 letech bylo díky Centru pokrokového vědeckého výzkumu v Aulnay-sous-Bois ve Francii syntetizováno 3000 nových molekul. Proto bylo možné přijít na trh s unikátními surovinami chráněnými patentem. Práce chemiků, biofyziků, lékařů, farmakologů a inženýrů napomáhá k prohloubení vědeckých výzkumů kůže a vlasů nepostradatelných pro vznik a inovace vysoce kvalitních produktů L'OREAL. Produkty jsou dermatologicky a ofthamologicky testovány. Účinnost je testována in vitro a klinickými testy pomocí objektivních vysoce technologických metod. L'OREAL vytváří alternativní metody testování. Vědci vytvořili "rekonstituovanou kůži", která nahrazuje kožní tkáň pro studium účinků testovaných látek a eliminuje tvorbu testů na laboratorních zvířatech.

Specification
Druh Sprej
Použití (indikace) Opalování
Péče o Pokožka
Typ pleti Všechny typy pleti
Složení AHA kyseliny
Ochranný faktor 0
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759