Mentos Gum PB Pure White Spearmint 28g

Mentos Gum PB Pure White Spearmint 28g

Art.No.: 80753612
Stock: YES
Manufacturer:

Žvýkačka Mentos Gum PB Pure White Spearmints přírodním extraktem z bílého čaje pro zářivý úsměv, čistý a svěží dech bez obsahu cukru.

Find similar

The product is currently unavailable.

compare Wish Wish Gifts
Mentos Gum PB Pure White Spearmint 28g

Mentos žvýkačky Pure WhiteUžití
Žvýkačka Mentos Gum PB Pure White Spearmints přírodním extraktem z bílého čaje pro zářivý úsměv, čistý a svěží dech bez obsahu cukru. Obnovuje optimální hodnotu pH, předchází tvorbě zubního kazu. 14 dražé v balení.

Dávkování
Dle potřeby po jídle, v průběhu dne.

Fakta
Rada výzkumných projektů prokázala, že žvýkáni žvýkačky bez cukru snižuje výskyt zubního kazu. Neobsahuje totiž rafinovaný cukr, ale náhradní sladidla, která se vyskytují napřv ovoci a zelenině. Žvýkáním se zvyšuje přirozené množství slin, které chrání zuby proti zubnímu kazu. Nemáme-li možnost vyčistit si zuby po jídle, žvýkáním žvýkačky, po dobu asi 15 minut, odstraníme zbytky jídla a povlaku z povrchu zubů.

Mentos žvýkačky
Vychutnej si Mentos žvýkačky široké škály konceptů i příchutí, vždy svěží a s dlouhotrvající chutí. A nezapomeň-všechny žvýkačky jsou bez cukru.
Mentos žvýkačky patří k těm nejinovativnějším na světě. Ty nejoblíbenější jsou plněné s měkkým jádrem v několika různých konceptech (Pure Fresh, Pure White aJuice Blast). Tento rok rovněž Mentos žvýkačky zažily revoluci a to, když se v ČR objevily první žvýkačky ve tvaru kostek (Mentos Cubes). Portfolio žvýkaček je bohaté jak pro různé koncepty žvýkaček, ale i pro různorodá balení (lahvičky, lahvičky do kapsy či malé FTB).

Specification
Druh Žvýkací dražé
Použití (indikace) Prevence vzniku zubního kazu
Péče o Chrup
Složení Extrakt z bílého čaje
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759