Nutricap proti vypadávání vlasů cps.120

Art.No.: 3515457922487
Stock: YES
Manufacturer:

Zajišťuje doplnění látek nezbytných pro zdravé, silné, lesklé a krásné vlasy, stejně tak jako pro pevné a odolné nehty. Zamezuje vypadávání vlasů. K doplnění prvků nezbytných pro růst zdravých vlasů a nehtů. Obsahuje cystin, methionin, esenciální amin

Find similar

The product is currently unavailable.

compare Wish Wish Gifts
Nutricap proti vypadávání vlasů cps.120

Nutricap proti vypadávání vlasů cps.120


Zajišťuje doplnění látek nezbytných pro zdravé, silné, lesklé a krásné vlasy, stejně tak jako pro pevné a odolné nehty. Zamezuje vypadávání vlasů.

K doplnění prvků nezbytných pro růst zdravých vlasů a nehtů. Obsahuje cystin, methionin, esenciální aminokyseliny keratinu, vitamíny skupiny B, minerální soli, stopové prvky a vitamín C.

Účinky
Aktivátor tvorby keratinu, bohatý na sirné aminokyseliny je získáván speciálním technologickým postupem extrakce. Díky němu jsou vlasy odolnější a pružnější. Olej z obilných klíčků obsahující esenciální mastné kyseliny vlasy regeneruje. Vitamíny skupiny B podporují růst vlasů a nehtů. Biotin a kyselina pantothenová působí proti vypadávání vlasů. Minerální soli a stopové prvky zpevňují nehty a zvyšují jejich odolnost.

Nutricap zajišťuje doplnění látek nezbytných pro zdravé, silné, lesklé a krásné vlasy, stejně tak jako pro pevné a odolné nehty. Jeho složení také výrazně působí proti padání vlasů, jejich přílišnému maštění, tvorbě lupů a stejně tak proti lámavosti nehtů.

Dávkování
2 kapsle denně při snídani. Užívejte minimálně po dobu 2 měsíců a kúru pokud možno v průběhu roku opakujte.

Kontraindikace
Není určeno dětem do tří let. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty.

Specification
Druh Kapsle
Složení Cystin, Methionin, Esenciální aminokyseliny keratinu, Vitamíny skupiny B, Minerální soli, Stopové prvky, Vitamin C
Přírodní přípravek Ano
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:
Customer who bought this product also bought:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759