Pangamin Bifi + Omega3 tbl.200

Art.No.: 8595226400625
Stock: YES
Manufacturer:
Active Active

Pivovarské kvasnice s bifidobakteriemi, lactobacily, inulinem a Omega 3 mastnými kyselinami zlepšují rovnováhu střevní mikroflóry, která pozitivně ovlivňuje celý imunitní systém a proces trávení.

Price: 101 Kč


compare Wish Wish Gifts
Pangamin Bifi + Omega3 tbl.200

Pangamin Bifi + Omega 3Účinné látky
Omega 3 mastné kyseliny
Laktobacily
Inulín

Užití
Probiotika - acidophilus a bifidobakterie zlepšují rovnováhu střevní mikroflóry, která pozitivně ovlivňuje celý imunitní systém a proces trávení. Brobiotikum inulin stimuluje růst a aktivitu střevní mikroflóry. Omega 3 mastné kyseliny příznivě ovlivňují činnost mozku, proces učení a paměti, imunitní systém, působí protizánětlívě. Významný je i pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a metabolismus.

Dávkování
Děti 2x denně 2 tablety po jídle, dospělí 2 - 3x denně 4 tablety po jídle. Tablety polknout a zapít dostatečným množstvím vody.

Fakta
Pivovarské kvasnice s bifidobakteriemi, lactobacily a inulinem: Probiotika - laktobacily a bifidobakteríe - zlepšují rovnováhu střevní mikroflóry, která pozitivně ovlivňuje celý imunitní systém a proces trávení. B1-thiamin podporuje získáváni energie z cukrů, chuť k jídlu, tráveni a nervovou činnost. B2- riboflavin je potřebný pro metabolismus každé potraviny. Udržuje sliznice a je také důležitý pro správné vidění. B3 - kyselina nikotinová, niacin - je potřebný pro metabolismus každé potraviny. Podporuje chuť k jídlu. Podporujetvorbu některých hormonů. B5 - kyselina pantotenová - podporuje metabolismus buněk, činnost nadledvin, tvorbu látek regulujících nervovou činnost. B6- pyridoxin - podporuje netabolismus bílkovin a cukrů, tvorbu červených krvinek, nervovou činnost. B12- kobalaminje potřebný pro tvorbu nukleových kyselin atím pro všechny buňky. Tvorba červených krvinek. Biotin- potřebný pro metabolismus glukózy a některých mastných kyselin. Pracuje téměř v každé buňce. Kyselina listová - potřebná pro tvorbu nukleových kyselin, tvorbu červených krvinek. Omega-3 nenasycené mastné kyseliny hrají klíčovou úlohu v celé řadě životních procesů v lidském těle, od regulace krevního tlaku a krevní srážlivosti až po zvyšování imunity a protízánětlivé účinky Mohou se uplatnit v prevenci i léčení mnohých onemocnění. Účinky omega-3 nenasycených mastných kyselin: snižuje riziko srdečních onemocnění, snižuje srážlívost krve, omezuje množství triglyceridů (krevních tuků doprovázejících cholesterol), snižuje krevní tlak, chrání před poruchami srdečního rytmu, působí proti zánětům cév, kloubů, střev a kožním onemocněním (lupus a psoriáza- lupénka), mohou zmenšovat menstruační křeče, pomáhají při psychických potížích, schizofrenií a úpravě dyslexie u děti, mohou být prevencí rakoviny prsu a tlustého střeva.

Složení
Sušené pivovarské kvasnice, Omega 3 mastné kyseliny, dextrin, inulin, mléčná bílkovina s obsahem mikrobiální kultury Lactobacilus acidophilus a bifidobacterium bifidus, tabletovací přísady steron heřečnatý a oxid křemičitý.
Přirozenou součástí kvasnic jsou zejména: vitamíny B1, B2, B6, B12, kyselina pantotenová, pangamová a listová, niacin, biotin, cholin. Minerální látky - vápník, fosfor, draslík, hořčík. Stopové prvky: železo, měď, zinek, mangan. Bílkoviny: esenciální aminokyseliny.

Specification
Druh Tablety
Složení Kvasnice, Omega-3 mastné kyseliny
Přírodní přípravek Ano
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:
Customer who bought this product also bought:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759