Pleny absorpční Abri San x-plus no.11 3300ml,16ks

Art.No.: 5703538327575 SÚKL: 0087542
Stock: YES
Manufacturer:

Anatomicky tvarované pleny s prodyšným povrchem Air Plus, vhodné pro ženy i muže při středním a těžkém stupni inkontinence. Nutná speciální fixace - Abri Net, Abri Pants, Abri Leaf, Abri Fix. Savost: 3300ml. Rozměry: 36 x 70 cm.

Find similar

The product is currently unavailable.

compare Wish Wish Gifts
Pleny absorpční Abri San x-plus no.11 3300ml,16ks

Pleny Abri San


Užití
Anatomicky tvarované pleny s prodyšným povrchem Air Plus, vhodné pro ženy i muže při středním a těžkém stupni inkontinence. Nutná speciální fixace - Abri Net, Abri Pants, Abri Leaf, Abri Fix.

Prevence

II.stupeň inkontinence, savost 3300ml.

Fakta

Pomůcky dostanete na poukaz v dostatečném množství v plné úhradě Vaší zdravotní pojišťovnou, vyzvedout je můžete v lékárnách a prodejnách zdravotnických potřeb.
Způsob předepisování a úhrada VZP:
Předepisuje smluvní lékař pojišťovny odbornosti PRL, URN, GYN, NEU a GER na poukaz PZT pro inkontinentní pacienty v ambulantní péči od tří let věku, kteří zároveň určí stupeň inkontinence. Odborný lékař písemně informuje praktického lékaře pojištěnce o vyšetření a předepsání pomůcky. Hrazeno rovněž obyvatelům domovů důchodců a ústavů sociální péče. Pojištěncům ve zdravotnické ústavní péči a odborných léčebnách pojišťovna tyto pomůcky nehradí.
Obecné informace na předepisování poukazu:
- preskripční období je max. 3 měsíce
- není vázáno revizním lékařem
- není striktní povinnost odborného vyšetření
- na poukaz může být předepsán pouze jeden kód s možností kombinace více poukazů a tím typu výrobku. U 1. a 2. stupně je možno využít kombinace vložek a vložných plen, a stejně tak u 2. a 3. stupně lze kombinovat vložné pleny a kalhotky pro denní a noční období v možném dvou nebo tříměsíčním preskripčním období. To znamená, že pacient může být přes den zařazen do 2.stupně a využívat vložné pleny a v noci využít plenkové kalhotky, které jsou zařazeny ve 3. stupni.
- o vystavení poukazu musí být proveden záznam v dokumentaci pojištěnce
Ikona Odkaz na databáziSpecification
Druh Vložné pleny
Použití (indikace) Únik moči, Inkontinence
Velikost 36 x 70 cm
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759