Pleny absorpční Depend Super Plus 1500ml,20ks

Pleny absorpční Depend Super Plus 1500ml,20ks

Art.No.: 5029053509549 SÚKL: 0088034
Stock: YES
Manufacturer:

Anatomicky tvarované vložné pleny s ultraabsorpčním jádrem jsou určeny pro střední stupeň inkontinence moči, absorpce: 1500 ml. Díky vysoce kvalitnímu absorpčnímu jádru zadrží pleny vhkost a nežádoucí pach uvnitř. Elastický nepropustný lem zabraňuje p

Find similar

The product is currently unavailable.

compare Wish Wish Gifts
Pleny absorpční Depend Super Plus 1500ml,20ks

Pleny absorpční Bobi Absorba MediumAnatomicky tvarované vložné pleny s ultraabsorpčním jádrem jsou určeny pro střední stupeň inkontinence moči, absorpce: 1500 ml.

Užití
Anatomicky tvarované vložné pleny Depend jsou vhodnou pomůckou při středním stupni inkontinence moči. Díky vysoce kvalitnímu absorpčnímu jádru zadrží pleny vhkost a nežádoucí pach uvnitř. Elastický nepropustný lem zabraňuje protékání tekutiny do stran. Vyrábí se ve velikostech: Normál, Extra, Super a Super Plus- s různými rozměry a různou absorpcí.

Dávkování
Pomůcky pro inkontínentní pojištěnce předepisuje smluvní lékař pojišťovny odbornosti PRL, URN, GYN, NEU, GER na poukaz pro inkontinentní pacienty v ambulantní péči (od 3 let věku) a zároveň určí stupeň inkontinence. Pomůcky mohou být předepsány na poukaz nejvýše na dobu 3 měsíců. Pomůcky pro lehkou, střední a těžkou inkontinenci jsou plně hrazené zdravotní pojišťovnou a jsou běžně k dostáni v lékárnách a výdejnách zdravotnických pomůcek.

Specification
Druh Pleny
Použití (indikace) Inkontinence, Únik moči
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759