Thuya Occidentalis CH9 gra.4g

Art.No.: 3352710735107 SÚKL: 0062263
Stock: YES
Manufacturer:
Active Active

K perorálnímu podání! Jednosložkový homeopatický přípravek stimuluje obranné mechanismy organismu specificky, podle konkrétních příznaků onemocnění.

Price: 91 Kč


compare Wish Wish Gifts
Thuya Occidentalis CH9 gra.4g

Thuya Occidentalis


Jednosložkový homeopatický přípravek v centezimálním ředění, vyrobený dle francouzského Lékopisu a užívaný dle informací v Materia Medica.

Forma
Granule

Složení
Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.

Užití
K perorálnímu podání! Jednosložkový homeopatický přípravek stimuluje obranné mechanismy organismu specificky, podle konkrétních příznaků onemocnění. Přípravky se rozpouštějí v ústech s odstupem 15 minut od konzumace nápojů a potravin.

Dávkování
Dle pokynů lékaře nebo dle pokynů odborníka na homeopatii.

Kontraindikace
Nejsou známy.

Vedlejší účinky
Nejsou známy.

Uchovávání
Uchovávejte při teplotě do 25°C, v původním obalu.

Poznámka
Stejný monokomponentní homeopatický přípravek může být použit (podle příznaků) při léčbě různých onemocnění. Uvádění indikace na etiketě proto není odůvodněné. Název přípravku odpovídá latinskému názvu výchozí látky.

Výdej pouze v lékárnách. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí! Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem.

Držitel registračního rozhodnutí a výrobce: BOIRON S. A., Sainte Foy-les-Lyon, Francie.

Experimentálně Thuya totiž působí:
    na úrovni močopohlavních orgánů, kde vyvolává zánětlivé, katarální, ulcerózní stavy a produkci benigních tumorů;
    na úrovni kůže, kde se vytvářejí papulo-vezikulo-pustulózní erupce, kde dochází k produkci bradavic a jiných benigních afekcí.
    na úrovni lymfatického systému, kde vyvolává hypertrofii lymfatických orgánů: krčních mandlí, adenoidních vegetací, lymfadenomegalii, atd;
    na úrovni nervového systému, kde vytváří neuralgické projevy a zvláštní psychický stav indolence, nervozity a úzkosti, s tendencí k fixním představám.

Dávkování
Thuya je lék hlubokého účinku. Při lokalizované indikaci jako je ztloustnutí v oblasti stehen a hýždí, hypertrofie krčních mandlí atd., se předepíše střední ředění: Thuya 9 CH, jednu dávku třikrát týdně. Nejčastěji je Thuya používána jako základní konstituční lék: Jestliže je etiologická příčina nedávná (kapavka, očkování, seroterapie, atd.) - předepisujeme lék Thuya stupňovitě, jednu tubu dávky v ředění 9 CH první den, ve 12 CH druhý den, v 15 CH třetí den a ve 30 CH čtvrtý den. Jestliže je etiologická příčina staršího data, jako při chronické dermatóze nebo astmatu po opakovaných očkováních, předepisujeme Thuya 15 CH, pět granulí každý den nebo třikrát týdně po dobu několika týdnů až do zlepšení. Jestliže je patologický projev chroničtější, předepsat jednu dávku jenom jednou týdně (revmatismy, staré bradavice, atd.). Při nervových projevech (například fixní představy) předepisujeme Thuya v ředění 30 CH, jednu dávku týdně nebo dvakrát měsíčně.

Způsob podání
Homeopatické granule i globule se podávají pod jazyk, kde se nechají zvolna rozplynout. Na homeopatický lék nesaháme prsty, k odpočítání granulí použijeme kalíšku, který v tubě slouží zároveň jako zátka. Lék bereme zásadně mezi jídly (1/2 hodiny před či hodinu po něm). Je nutné, aby dutina ústní byla v okamžiku podávání homeopatik prosta všech cizích příchutí a příměsí (zbytky jídel, zubní pasta, káva, bonbóny, atd.).
Specification
Použití (indikace) Kůže, Lymfatický systém, Močové cesty, Nervy
Složení Thuya occidentalis
Ředění homeopatika (CH) 9
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:
Customer who bought this product also bought:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759