Home /

Topvet Pedicap OL 100ml dět. vlasový olej

Art.No.: 8594060011509
Stock: YES

Přírodní olej homogenní konsistence se širokým spektrem účinku; zlatožlutá olej. kapalina homogenní konsistence charakteristického zápachu po použitých surovinách, ve vodě nerozpustná; hubí veš vlasovou i veš muňku, zlepšuje kvalitu vlasů, tlumí svědi

Price: 157 Kč

The product is currently unavailable.

compare Wish Wish Gifts
Topvet Pedicap OL 100ml dět.vlasový olej

TOPVET Pedicap OL 100ml dětský vlasový olej 100ml přípravku obsahuje:

Účinné látky:
Cocois oleum raffinatum, Cananga odorata, Pimpinella anisum L.

Pomocné látky:
Prunus dulcis, Melaleuca alternifolia, Leptospermum scoparium, Tocopheryl acetate

Charakteristika:
Přírodní olej homogenní konsistence se širokým spektrem účinku; zlatožlutá olej. kapalina homogenní konsistence charakteristického zápachu po použitých surovinách, ve vodě nerozpustná; hubí veš vlasovou i veš muňku, zlepšuje kvalitu vlasů, tlumí svědivost pokožky hlavy.

Indikace:

pediculosis capitis, pediculosis pubis (veš dětská, veš muňka)
vysoce účinný proti vším
netoxický - šetrný pro děti
bez omezení věkem
nevytváří se na něj rezistence
snadná a praktická aplikace
bez předpisu

Kontraindikace:

Přecitlivělost na některou složku přípravku, aplikace na poraněnou kůži, do očí nebo na sliznice; opatrnosti je třeba u dětí mladších 3 let. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení.

Nežádoucí účinky:
Přípravek je obvykle velmi dobře snášen. Zřídka se mohou projevit slabé pálení, svědění a zarudnutí v místě aplikace. Vzácně se mohou vyskytnout projevy přecitlivělosti na přípravek (kožní reakce). V tomto případě je nutné přerušit aplikaci, případně při přetrvávajících obtížích vyhledat lékaře.

Dávkování:
Na naprosto suché vlasy aplikovat takové množství přípravku, aby byla navlhčena celá plocha vlasů. Dobře vmasírovat, aby se PEDICAP OL dostal až na pokožku hlavy a obalil všechny vlasy. Nechat působit přibližně 10 minut. Potom vlasy umýt šampónem. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme použít šampón PEDICAP ED. Následně vlasy důkladně pročesat speciálním hřebenem, který je součástí balení. Účelem vyčesávání je zbavit vlasy mrtvých vší a vajíček (hnid). Celou proceduru je vhodné zopakovat po 6-8 dnech.

Upozornění:
Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Přípravek musí být uchováván mimo dosah a dohled dětí. Používat v souladu s návodem k použití. Balení je třeba před použitím protřepat. Rostlinné výtažky mají při delší době sklon k tvorbě zákalu, který nemá vliv na účinek. Při přetrvávání obtíží, nebo nedostaví-li se očekávaný účinek při používání, je žádoucí se co nejdříve poradit s lékařem.

Skladování:
Žádné zvláštní podmínky uchování.

Balení:
100 ml

Poznámka:
Přípravek není registrován jako léčivo, je schválen k použití SZÚ Praha.

Specification
Druh Olej
Použití (indikace) Vši
Péče o Vlasy
Typ pleti Děti
Ochranný faktor Ano
Facebook Comments
Write Product Review
You have to be logged in to write a review.
No review available for this item.
Questions about this product?
 *
 *
 *
 *
  *
Please complete all fields marked with a *

Watchdog

We are happy to inform you about a price change of this product respectively when it hits the price you want to purchase.

Verification code:

Dinarin is everywhere

Contacts Dinarin Have you any questions? Contact us online.
Phone orders call: 123 456 759