Home /

Avene Eluage creme 30ml - proti vráskám

Nr Art.: 3282779059848
Magazynie: TAK
Kategoria:

Restrukturační krém pro vyhlazení vrásek.Charakteristické známky stárnutí pokožky z důvodů věků a nadměrného vystavování se slunci, ochabnutí kontur obličeje, vrásky, suchost pokožky. Díky jemně kolorované, parfemované a dobře roztíratelné textuře, El

Znajdź podobne

Produkt jest obecnie niedostępny.

porównaj Wish Wish prezenty
Avene Eluage creme 30ml - proti vráskám

Charakteristické známky stárnutí pokožky z důvodů věků a nadměrného vystavování se slunci, ochabnutí kontur obličeje, vrásky, suchost pokožky. Na základě patentované kombinace retinaldehydu a H.A.F., Eluage restrukturační krém působí tak, že podporuje tvorbu kolagenních a elastinových vláken v hlubších vrstvách kůže a obnovuje základní prvky, nezbytné pro pevnost pleti. Každým dnem se zpevňují a tvarují kontury obličeje, vrásky jsou méně patrné a jemnější a pokožka vyživena a revitalizována. Pleť je viditelně omlazena. Díky jemně kolorované, parfemované a dobře roztíratelné textuře, Eluage krém poskytuje pleti mimořádně příjemný pocit.


Aplikace:
Používejte večer na obličej a krk. Pokud máte velmi citlivou pleť , doporučuje se ze začátku používat přípravek obden. Vyhněte se delšímu pobytu na slunci, který urychluje proces stárnutí.

Avéne termální voda má klidnící a protidráždivé účinky. Používá se k péči o citlivou až přecitlivělou a alergickou kůži. Její jedinečné a konstantní složení jí dodává klidnící účinky. Klidní kožní zarudnutí a podráždění po expozici na slunci, po použití dráždící kožní léčby (přípravky k léčbě akné), opruzeniny kojenců a jiná lokální podráždění (po holení, popoužití nevhodné kosmetiky či léčivých přípravků ...). Získává se z přírodního termálního pramene od r.1897 v Lázních Avéne. V těchto lázních se úspěšně léčí po celý rok pacienti s kožními problémy.

Specyfikacja
Druh Krém
Použití (indikace) Stárnutí, Vrásky, Každodenní péče o pleť, Dehydratace
Péče o Obličej, Krk
Typ pleti Stárnoucí pleť, Normální pleť, Smíšená pleť, Mastná pleť, Citlivá pleť, Suchá pleť
Složení Avene termální voda
Komentarze z Facebooka
Napisz recenzję produktu
Musisz być zalogowany, aby móc napisać recenzję.
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Watchdog

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

Kod weryfikacyjny:

Dinarin jest wszędzie

Kontakt Dinarin Czy masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami online.
Zleceń telefon: 123 456 759