Home / Apteka / /

Delpharmea Rapid Slim tbl.80

Nr Art.: 30065576
Magazynie: TAK
Producent:

Máte pocit, že si vaše tělo ukládá stále více tuku "do zásoby"? Vyzkoušela jste vše, ale žádné diety nezabírají? Ráda byste se rychle zbavila nadbytečného tuku?

Znajdź podobne

Produkt jest obecnie niedostępny.

porównaj Wish Wish prezenty
Delpharmea Rapid Slim tbl.80

AKTIVNÍ SLOŽKY PŘÍPRAVKU RAPID SLIM
Účinně pročišťují organizmus, čímž navozují ideální podmínky pro rychlé hubnutí. Intenzivně spalují tuky z uložených tukových zásob Zrychlují metabolizmus. Brání opětovnému ukládání podkožního tuku Snižují chutě k jídlu. Rapid efekt komplex rychle uvolňuje účinné látky a zvyšuje jejich efekt.

CO VÁS BRZDÍ V HUBNUTÍ?
Pokud máte problémy zhubnout a v kritických partiích se vám ukládá čím dál více tuku, mohou být na vině nashromážděné toxiny, které komplikují spalování tukových zásob. Číhají na nás všude – denně je konzumujeme v potravě, pijeme ve znečištěné vodě a dýcháme ze vzduchu plného výfukových plynů. Některé z nich se daří tělu přirozeně vylučovat. Většina toxinů však nejsou přírodního původu, tělo je neumí zpracovat a odpad z nich se pak ukládá v těle. Pomalu a postupně se kumuluje v organizmu a zejména pak v tukových buňkách v kritických partiích, kde je tendence k jejich ukládání větší. Toxiny způsobují v těle dva zásadní problémy:

1. Vážou se v tukových buňkách a vytvářejí kolem nich jakési "pouzdro". Takto vázaný tuk se jen obtížně uvolňuje ke spalování. Jestliže ale organizmu pomůžeme od škodlivin, tuk se v tukových buňkách uvolní pro metabolické procesy a tak můžeme spalování tuků v podstatě "nastartovat".

2. Celkově ovlivňují veškeré funkce v organizmu, který se stává "línější", pomalejší. Ve vztahu k hubnutí pak působí zejména na vylučovací a metabolické funkce, které nefungují tak, jak mají. Snaha zhubnout a zbavit se přebytečného tuku je pak čím dál marnější.

TOXINY V JÍDLE
V běžných potravinách se nachází spousta látek, které mají tendenci v těle zůstávat:
chemická barviva a ochucovadla, plnidla, umělé aromatické látky, umělá sladila i vitamíny syntetického původu, ztužené tuky, tavicí soli, stabilizátory, konzervanty, posilovače chuti, modifi kované škroby, emulgátory a další aditiva. Zelenina a ovoce jsou chemicky ošetřovány už při růstu, další chemie je používána k tomu, aby se při přepravě nekazily a daly se déle skladovat. Tyto látky jsou bohužel v dnešní době nezbytnou součástí potravinářského průmyslu, zaručují trvanlivost jídla, jídlo je barevné a působí na pohled chutně, je praktické, protože dlouho vydrží a během několika minut se uvaří.

Rapid Slim je speciální přípravek vyvinutý pro spolehlivé pročišťování (detoxikaci) organizmu a spalování tuků. Obsahuje čtyři unikátní komplexy přírodních látek. Ty zbavují tělo škodlivých látek, uvolňují tukové buňky a umožňují následné rychlé spalování tuků. Díky unikátní technologii Rapid efekt komplex se z tablet rychle uvolňují účinné látky a okamžitě působí na spalování uloženého podkožního tuku v kritických místech. K tomu podporují metabolizmus a snižují chutě k jídlu. Vzhledem k aktivaci celého procesu spalování navíc brání ukládání dalších tuků.

JAK ÚČINKUJE RAPID SLIM?
1. Působí na vylučování toxinů z uloženého tuku.
2. Tukové buňky se uvolní a mohou být organizmem rychle zpracovány.
3. Výsledkem je úbytek tukové tkáně a snížení tělesné hmotnosti.

RAPID SLIM – 4 KOMPLEXY PRO INTENZIVNÍ ÚČINEK
Rapid Slim je přírodní prostředek s komplexním složením. Obsahuje čtyři základní komplexy, které se vzájemně podporují a posilují tak působení na tukové buňky v kritických partiích.

LIPOSLIM KOMPLEX
Intenzivně a rychle spaluje tuky. Zelený čaj významně podporuje spalování tuků a podstatně urychluje metabolizmus. Díky bohatému obsahu kofeinu dává tělu signály ke zvyšování tvorby tepla, přičemž se spotřebovává značné množství energie; tu pak tělo musí získávat spalováním dalších tuků. Látky, které se ve výtažku ze zeleného čaje nacházejí, omezují vstřebávání tuků z potravy a mají schopnost blokovat vznik nových tukových buněk. Výtažek z ženšenu dokáže účinně regulovat hladinu krevního cukru. Pokud je vyrovnaná, tělo nemá potřebu ukládat energii ve formě tuku. Látky obsažené v ženšenu hladinu krevního cukru snižují, takže podněcují organizmus ke zvýšenému spalování podkožního tuku.

DETOX KOMPLEX
Usnadňuje vylučování toxinů. Urychluje průchod odpadních látek střevním traktem Základní složkou čistícího komplexu je Plantago psyllium (jitrocel indický), které reaguje v zažívacím traktu s vodou a urychluje průchod odpadních látek střevním traktem. Tím podporuje vylučování uvolněných toxinů z těla. Pozitivní účinky psyllia jsou podpořeny výtažkem z Aloe vera, které je již po staletí využíváno pro svou schopnost podporovat čistící procesy v těle. Další čistící složkou je výtažek z ptačince prostředního, který je zdrojem mnoha látek důležitých pro čistící procesy v organizmu, zejména tříslovin a saponinů.

SUPPRESS KOMPLEX
Podporuje pocit nasycení, což vede ke snížení příjmu potravy. Umožňuje účinnější získávání energie z tělesných zásob Hlavní složkou komplexu je výtažek z Garcinia cambogia, s vysokým obsahem hydroxycitronové kyseliny. Ta prokazatelně snižuje denní přísun energie o 15 – 30 %, za současného zachování pocitu nasycení. Vitamín B6 je mimořádně důležitý k získávání energie z tělesných zásob. Účinek je doplněn o působení chromu, který zmenšuje podíl tělesného tuku, zvyšuje procento netukových tkání a podporuje nárůst metabolické aktivity.

RAPID EFEKT KOMPLEX
Účinek aktivních složek přípravku Rapid Slim maximalizuje unikátní technologie tablet. Díky ní jsou účinné látky ve formě mikronizovaných částic uvolňovány do organizmu okamžitě po podání. Tělo je tak může využít mnohem rychleji a efektivněji.

NĚKOLIK TIPŮ, JAK PODPOŘIT DETOXIKACI ORGANIZMU
Jídelníček skládající se z čerstvých potravin bez chemických úprav a aditiv

Pravidelný pohyb

Pitný režim (neperlivá voda a bylinkové čaje, ranní pití minerálky s čerstvou citronovou šťávou)

Kúry z bylinkových čajů (kopřiva, pampeliška, bříza)

Užívání antioxidantů: vitamíny C, E, A, zinek a selen

Podpora lymfatického oběhu (masáže, kartáčování pokožky)

Šetrné jednodenní půsty

Sauna


První dávku užívejte ráno společně se snídaní, druhou přibližně po 6 hodinách společně s obědem. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody. Dávka 4 tablety denně by se neměla překračovat. Druhá dávka se nedoporučuje užívat během 4 – 6 hodin před spánkem.

Specyfikacja
Složení Vnitřní
Komentarze z Facebooka
Napisz recenzję produktu
Musisz być zalogowany, aby móc napisać recenzję.
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Watchdog

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

Kod weryfikacyjny:

Dinarin jest wszędzie

Kontakt Dinarin Czy masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami online.
Zleceń telefon: 123 456 759