Home / Apteka / / /

Gaba zelený čaj Organic syp.100g

Nr Art.: 8594069150056
Magazynie: TAK
Producent:

Zelený čaj Organic, celolistový, s vysokým obsahem gama aminomáselné kyseliny. Vysoce prospívá lidskému organismu, snižuje tlak a cholesterol. Příznivě působí při zvýšené námaze, stresu, při bolestech hlavy z psychického přetížení nebo například při h

Znajdź podobne

Produkt jest obecnie niedostępny.

porównaj Wish Wish prezenty
Gaba zelený čaj Organic syp.100g

GABA zelený čaj Organic syp.Výroba
Jedná se o zelený čaj s vysokým obsahem gama-aminobutyrické kyseliny (zkratka GABA), je vyroben z vysoce kvalitních čerstvých čajových lístků, které procházejí procesem anareobní úpravy sterilizace, svinutí a sušení, čímž se tento čaj stává zcela novým typem výrobku, který má dvacetkrát větší obsah GABA než obyčejný zelený čaj a navíc, tento čaj se během výrobního procesu nesetká s žádnými chemickými reakcemi.

Účinky
GABA je neproteinová aminokyselina, která vyniká mnoha zdraví prospěšnými účinky:
Příznivě působí při zvýšené námaze, stresu, při bolestech hlavy z psychického přetížení nebo například při hučení v uších. Zlepšuje soustředění a mentální pozornost. Napomáhá snižování krevního tlaku a cholesterolu. Zabraňuje křečím a arytmii. Lze ji rovněž využít k zlepšení krevního oběhu v mozku, zvýšení okysličení, ke zlepšení metabolismu mozkových buněk. Napomáhá při snižování nadváhy. Odbourává alkohol v krvi. Může pomoci při léčbě následků mozkové mrtvice.

Dávkování
5-7g čaje zalijeme 70-80°C teplou převařenou vodou. Po 10-15 vteřinách louhování můžeme čaj přelít do šálků. Toto množství čaje vystačí pro přípravu 5-7 nálevů s tím, že dobu louhování prodlužujeme u každého následujícího nálevu podle chuti.
Komentarze z Facebooka
Napisz recenzję produktu
Musisz być zalogowany, aby móc napisać recenzję.
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Watchdog

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

Kod weryfikacyjny:

Dinarin jest wszędzie

Kontakt Dinarin Czy masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami online.
Zleceń telefon: 123 456 759