Home / Apteka / /

Těhotenský test RapiClear Comfort ultra

Nr Art.: 8588001784065
Magazynie: TAK
Producent:

Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 5-8 den po oplodnění vajíčka. Test je možno použít kdykoli během celého dne. Přesný, spolehlivý, rychlý.

Znajdź podobne

Produkt jest obecnie niedostępny.

porównaj Wish Wish prezenty
Těhotenský test RapiClear Comfort ultra

Těhotenský test


Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity již 5-8 den po oplodnění vajíčka. Test je možno použít kdykoli během celého dne. Přesný, spolehlivý, rychlý.

Účinné látky
Choriongonadotropin

RapiClear Comfort Ultra zjišťuje v moči přítomnost hormonu hCG (lidský choriongonadotropin), který produkuje tělo jen během těhotenství. RapiClear Comfort Ultra umí zjistit přítomnost hCG v moči už pátý den po oplodnění vajíčka, v závislosti na výšce hladiny těhotenského hormonu hCG. Citlivost testu je 10mlU/ml, je přesný na více než 99%. Testovací sada obsahuje testovací tyčinku a návod na použití.

Manipulace s testem je mimořádně jednoduchá a rychlá. Test je možno použít celých 24 hodin, v kteroukoli denní hodinu. (Největší koncentraci hCG však většinou obsahuje ranní moč.) Testovací tyčinku uchopte tak, aby absorpční tyčinka směřovala dolů. Vložte absorpční tyčinku do proudu moče dokud není úplně nasáknutá (nejméně 5 sekund). Nepropustná fólie ochrání výsledné okénko před přímým stykem s močí. Pak položte tyčinku na rovnou podložku, výsledným okénkem směrem nahoru a čekejte na výsledek. Pozitivní výsledek se může objevit během 3 minut. POZOR! Zvednutí tyčinky dříve než po 3 minutách může mít vliv na výsledek testu. Neodečítejte výsledek po 10 minutách.

Testovací tyčinka RapiClear Comfort Ultra je určena jen pro jednorázové použití.

Léky, které obsahují hCG, mohou nečekaně ovlivnit výsledek testu. Mezi faktory, které by mohly ovlivnit výsledek testu, patří např. drogy, které obsahují hCG nebo se používají v kombinaci s hCG (např. Pregnyl, Profasi, Pergonal, APL).

Naopak výsledek testu by neměly ovlivnit alkohol, analgetika, antibiotika, antikoncepční pilulky nebo hormonální terapie, která obsahuje clomiphene citrate (Clomhexal nebo Clostilbegyt).

Specyfikacja
Druh Těhotenský test
Použití (indikace) Zjištění těhotenství
Komentarze z Facebooka
Napisz recenzję produktu
Musisz być zalogowany, aby móc napisać recenzję.
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Watchdog

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

Kod weryfikacyjny:

Dinarin jest wszędzie

Kontakt Dinarin Czy masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami online.
Zleceń telefon: 123 456 759