Home / Apteka / /

Thuya Occidentalis CH9 gra.4g

Nr Art.: 3352710735107 SÚKL: 0062263
Magazynie: TAK
Producent:
oxstateactive

K perorálnímu podání! Jednosložkový homeopatický přípravek stimuluje obranné mechanismy organismu specificky, podle konkrétních příznaků onemocnění.

Cena: 91 Kč


porównaj Wish Wish prezenty
Thuya Occidentalis CH9 gra.4g

Thuya Occidentalis


Jednosložkový homeopatický přípravek v centezimálním ředění, vyrobený dle francouzského Lékopisu a užívaný dle informací v Materia Medica.

Forma
Granule

Složení
Obsahuje sacharózu a monohydrát laktózy.

Užití
K perorálnímu podání! Jednosložkový homeopatický přípravek stimuluje obranné mechanismy organismu specificky, podle konkrétních příznaků onemocnění. Přípravky se rozpouštějí v ústech s odstupem 15 minut od konzumace nápojů a potravin.

Dávkování
Dle pokynů lékaře nebo dle pokynů odborníka na homeopatii.

Kontraindikace
Nejsou známy.

Vedlejší účinky
Nejsou známy.

Uchovávání
Uchovávejte při teplotě do 25°C, v původním obalu.

Poznámka
Stejný monokomponentní homeopatický přípravek může být použit (podle příznaků) při léčbě různých onemocnění. Uvádění indikace na etiketě proto není odůvodněné. Název přípravku odpovídá latinskému názvu výchozí látky.

Výdej pouze v lékárnách. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí! Jestliže příznaky při používání přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem.

Držitel registračního rozhodnutí a výrobce: BOIRON S. A., Sainte Foy-les-Lyon, Francie.

Experimentálně Thuya totiž působí:
    na úrovni močopohlavních orgánů, kde vyvolává zánětlivé, katarální, ulcerózní stavy a produkci benigních tumorů;
    na úrovni kůže, kde se vytvářejí papulo-vezikulo-pustulózní erupce, kde dochází k produkci bradavic a jiných benigních afekcí.
    na úrovni lymfatického systému, kde vyvolává hypertrofii lymfatických orgánů: krčních mandlí, adenoidních vegetací, lymfadenomegalii, atd;
    na úrovni nervového systému, kde vytváří neuralgické projevy a zvláštní psychický stav indolence, nervozity a úzkosti, s tendencí k fixním představám.

Dávkování
Thuya je lék hlubokého účinku. Při lokalizované indikaci jako je ztloustnutí v oblasti stehen a hýždí, hypertrofie krčních mandlí atd., se předepíše střední ředění: Thuya 9 CH, jednu dávku třikrát týdně. Nejčastěji je Thuya používána jako základní konstituční lék: Jestliže je etiologická příčina nedávná (kapavka, očkování, seroterapie, atd.) - předepisujeme lék Thuya stupňovitě, jednu tubu dávky v ředění 9 CH první den, ve 12 CH druhý den, v 15 CH třetí den a ve 30 CH čtvrtý den. Jestliže je etiologická příčina staršího data, jako při chronické dermatóze nebo astmatu po opakovaných očkováních, předepisujeme Thuya 15 CH, pět granulí každý den nebo třikrát týdně po dobu několika týdnů až do zlepšení. Jestliže je patologický projev chroničtější, předepsat jednu dávku jenom jednou týdně (revmatismy, staré bradavice, atd.). Při nervových projevech (například fixní představy) předepisujeme Thuya v ředění 30 CH, jednu dávku týdně nebo dvakrát měsíčně.

Způsob podání
Homeopatické granule i globule se podávají pod jazyk, kde se nechají zvolna rozplynout. Na homeopatický lék nesaháme prsty, k odpočítání granulí použijeme kalíšku, který v tubě slouží zároveň jako zátka. Lék bereme zásadně mezi jídly (1/2 hodiny před či hodinu po něm). Je nutné, aby dutina ústní byla v okamžiku podávání homeopatik prosta všech cizích příchutí a příměsí (zbytky jídel, zubní pasta, káva, bonbóny, atd.).
Specyfikacja
Použití (indikace) Kůže, Lymfatický systém, Močové cesty, Nervy
Složení Thuya occidentalis
Ředění homeopatika (CH) 9
Komentarze z Facebooka
Napisz recenzję produktu
Musisz być zalogowany, aby móc napisać recenzję.
Nie ma dostępnych recenzji tego produktu.
Dotaz na produkt
 *
 *
 *
 *
  *
Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Watchdog

Poinformujemy Cię jeśli cena produktu osiągnie kwotę jaką jesteś w stanie za niego zapłacić.

Kod weryfikacyjny:
Klienci, którzy kupili ten produkt, zakupili również:

Dinarin jest wszędzie

Kontakt Dinarin Czy masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami online.
Zleceń telefon: 123 456 759