Domov /

Aloe Vera hand & nail cream 100ml

Kód: 30049449
Skladom: ÁNO
Kategória: Lekáreň

Krém na ruce a nehty obnovující a proti stárnutí. Krém na ruce proti stárnutí s 50% podílem Aloe Vera. Jeho speciální kombinace aktivních látek (Aloe Vera a vitamíny) zanechává ruce mnohem jemnější. Má hydratační vlastnosti a díky vitamínu C chrání př

Nájsť podobné

Produkt je momentálne nedostupný.

Porovnať Listmania Priania Darčeky
Aloe Vera hand & nail cream 100ml

Krém na ruce a nehty obnovující a proti stárnutí. Krém na ruce proti stárnutí s 50% podílem Aloe Vera. Jeho speciální kombinace aktivních látek (Aloe Vera a vitamíny) zanechává ruce mnohem jemnější. Má hydratační vlastnosti a díky vitamínu C chrání před předčasnými znaky stárnutí. Pokožka se stává jemnější a mladistvější.


Gel z Aloe Vera obsahuje více než 200 významných složek, které jsou zkombinovány přírodou k dokonalé harmonii tak, že účinky přítomných komponentů jsou vlivem této harmonie umocňovány. Když byly prováděny pokusy oddělit některé složky gelu z Aloe Vera, samostatně ztrácely svoji unikátní potenci. Gel z Aloe Vera je charakteristický svojí kompatibilností a dokáže násobit účinky dalších komponentů, které jsou k ní přidány. Aloe Vera je známá také jako přírodní zvlhčovač pokožky, proto je nejvíce používána v kosmetickém průmyslu. Její příznivé hojivé účinky na popáleniny a trávicí soustavu jsou nejznámější na celém světě. Aloe dokáže znecitlivět tkáň a odstranit bolest i hluboko pod povrchem včetně kloubních a svalových bolestí.


Složení Aloe Vera:
Vitaminy: A, B1, B2, B6, B12, C, E, kyselinu folovou (listovou) a nikotinovou - jsou nezbytné pro správnou činnost látkové výměny (metabolizmu).

Minerály: Zvláště jsou cenné tzv. mikroelementy (stopové prvky), které se nacházejí v našem těle v malých množstvích, ale jsou velmi potřebné pro správný metabolizmus. Jedná se o mangan, měď, zinek, chrom. Z dalších minerálů obsahuje Aloe Vera také vápník, fosfor, železo, sodík, draslík, chlor.

Aminokyseliny: známe jich 22, z nich 8 je nezbytných pro život. Všech těchto osm aminokyselin se v aloe vera nachází!

Enzymy: jsou potřeba pro správný průběh látkové výměny. Z dalších substancí Aloe Vera je třeba zmínit ještě saponiny, antrachinony a lignin


Účinky:

  • očišťuje organizmus od zbytečných a škodlivých látek
  • má harmonizující účinek
  • zvyšuje schopnost snášet zvýšenou psychickou i fyzickou zátěž
  • zvyšuje obranyschopnost organismu (imunitu)
  • protialergicke účinky
  • protizánětlivé účinky
  • zprostředkovaně ničí bakterie, viry a plísně
  • tlumí a odstraňuje bolest
  • urychluje hojení ran a popálenin
  • snižuje krvácení
Facebook Komentáre
Napíšte recenziu
Na napísanie recenzie musíte byť prihlásený.
Zatiaľ nik nenapísal recenziu tohto tovaru.
Otázky k produktu?
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Strážny pes

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

Prosím opíšte kód:

Dinarin je všade

Kontakty Dinarin Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás online.
Telefonické objednávky na tel. 123 456 759