Altermed Australian Tea Tree Oil 100% čistý 10ml

Kód: 30030783
Skladom: ÁNO
Výrobca:

Altermed AUSTRALIAN TEA TREE OIL 100% čistý získaný šetrnou destilací z listů stromu Melaleuca alternifolia je jednou z nejúčinnějších přírodních antiseptických látek. Proniká hluboko do pokožky a nezanechává mastný film. Příznivě působí při: kožních

Nájsť podobné

Produkt je momentálne nedostupný.

Porovnať Listmania Priania Darčeky
Altermed Australian Tea Tree Oil 100% čistý 10ml

Altermed AUSTRALIAN TEA TREE OIL 100% čistý získaný šetrnou destilací z listů stromu Melaleuca alternifolia je jednou z nejúčinnějších přírodních antiseptických látek. Proniká hluboko do pokožky a nezanechává mastný film. Příznivě působí při: kožních infekcích, menších popáleninách, drobných řezných rankách, akné, aftech, oparech, mykotických infekcích nohou, zmírňuje svědění po štípnutí hmyzem, má repelentní vlastnosti.

Použití:
Aplikujte 2-3x denně na postižené místo. Na kloktání nakapejte několik kapek do sklenice vody. Lze jej použít do aromalampy, nebo do horké vody na inhalaci při rýmě.

Afty, ústní vřídky
2 - 4x denně nanášejte vatovým tampónem čistý olej Tea Tree. Péči doplňte výplachy ústní dutiny roztokem 0,5 dcl a 5 kapek oleje Tea Tree.

Akné
Pokožku omyjte večer antiseptickým tělovým mýdlem Body Wash, pak natřete tělovým mlékem Body Lotion. Ráno postup zopakujte dle stavu pokožky. Na akné nanášejte čistý olej Tea Tree, 2 - 4x denně.

Bolesti kloubů, svalové bolesti, výrony
Při bolestech svalů přidejte 10 kapek čistého oleje Tea Tree do koupele. Na bolestivá místa svalů, na klouby, výrony vmasírujte několik kapek oleje. Olej Tea Tree můžete také přimíchat do kvalitního rostlinného oleje (olivový, mandlový) a opět masírovat.

Bolesti v krku
Přidejte 5 kapek oleje Tea Tree do 0,5 dcl teplé vody a kloktejte 3-5x denně.

Bradavice
Nanášejte čistý olej Tea Tree 2-4x denně, dokud nezmizí.

Dezinfekce a hojení poranění
Naneste olej Tea Tree přímo na ránu 2-3x denně. Vytvoří se strup, zmenší se otok a nebezpečí infekce. Na hojící se ránu pokrytou strupem lze nanášet tělové mléko Body Lotion.

Ekzém, zánět kůže, lupénka
Nejdříve na malé ploše pokožky se zánětem anebo ekzémem vyzkoušejte reakci na tělové mléko Body Lotion. Není-li pokožka přecitlivělá, tělové mléko aplikujte pravidelně. Ošetřené části nikdy neprodyšně nezakrývejte. Péči lze doplnit pravidelným omývání tělovým mýdlem Body Wash.

Hmyzí píchnutí, štípnutí
Co nejdříve potřete čistým olejem Tea Tree. Nezakrývejte, ponechte působit a několikrát opakujte. Na noc naneste tělové mléko Body Lotion.

Kašel
Přidejte 5 – 10 kapek čistého oleje do 1 l vody, podobně jako při rýmě a inhalujte. Do pokožky zad a prsou vmasírujte pár kapek čistého oleje Tea Tree.

Klíšťata
Na klíště naneste kapku oleje Tea Tree a nechte působit několik minut. Lehce třete prstem krouživým pohybem proti směru otáčení hodinových ručiček až do odstranění klíštěte. Ranku potřete čistým olejem Tea Tree. Na noc naneste tělové mléko Body Lotion.

Nohy (hrubá a rozpraskaná pokožka na chodidlech a patách)
1 - 2x denně vmasírujte intenzivní krém na ruce a nohy Intensive Skin Cream.

Ochrana před hmyzem (repelent)
Pokožku potřete tělovým mlékem Body Lotion anebo rozetřete několik kapek čistého oleje Tea Tree na nechráněná místa těla.

Opary
Při prvních pocitech napětí na rtu ihned aplikujte čistý Tea Tree olej. Pokud se opar již rozvinul, nanášejte olej několikrát denně. Používejte dokud opar nemizí.

Osvěžující koupele
Přidejte 10 kapek oleje Tea Tree do horké koupele.
Pozor, u lidí postižených astmatem může vyvolat dráždění.

Plíseň a jiné infekce nehtů, záděry
Aplikujte čistý olej Tea Tree na postižená místa 2-3x denně. Na den a noc vmasírujte tělové mléko Body Lotion. Pokračujte, dokud nehet neodroste. Péče může trvat i několik týdnů. Vhodné na ruce i na nohy.

Plíseň nohou
Denně myjte nohy tělovým mýdlem Body Wash a do pokožky vmasírujte čistý olej Tea Tree k likvidaci plísní anebo tělové mléko Body Lotion.
Opakujte 1-3x denně.

Podráždění holením a depilací
Postižená místa potřete tělovým mlékem Body Lotion v podpaží anebo pleťovým krémem Facial Cream na obličeji. Na ošetření pokožky nohou a třísel použijte tělové mléko Body Lotion. Pokožka se zklidní a dezinfikuje.

Popáleniny (drobné popáleniny)
Omývejte zasažená místa proudem studené vody 1-2 minuty. Pak naneste čistý olej Tea Tree. Olej nanášejte ještě několikrát. Na noc použijte tělové mléko Body Lotion.

Poševní zánět
Vyvolává pálení a suchost. Vaginální gel Femigel napomáhá při navození přirozené rovnováhy. Snadno se aplikuje jednorázovými aplikátory. V balení je přiložen podrobný příbalový leták s návodem k použití.

Rýma, ucpaný nos, dutiny
Přidejte 3 - 5 kapek oleje Tea Tree do 1 l horké vody a inhalujte. Také můžete nanést několik kapek čistého na okolí nosních dírek.

Řezné ranky, odřeniny
Jemně omyjte pokožku antiseptickým tělovým mýdlem Body Wash. Naneste čistý olej Tea Tree 2 - 3x denně. Olej dezinfikuje, urychluje hojení (tvorbu strupu), zmenší otok a nebezpečí infekce.
Je-li odřené místo větší, zřeďte olej Tea Tree ve vlažné vodě a opláchněte. Je-li poranění zacelené strupem aplikujte tělové mléko Body Lotion k prevenci zjizvení a k podpoře léčivého procesu.

Spálení sluncem
Nanášejte tělové mléko Body Lotion. Opakujte 2 - 3x denně.

Suchá pokožka
Alespoň 2x denně nanášejte tělové mléko Body Lotion.

Vlasy (roztřepené konečky, lámavé vlasy, mastné vlasy, lupy, svědivost)
Několikrát týdně používejte intenzivní šampon Intensive Cleansing Shampoo. Důkladně jej vmasírujte do pokožky hlavy.

Vši
Do běžného šamponu přidejte několik kapek oleje Tea Tree, šampon naneste do vlasů a nechte několik minut působit. Pozor, olej Tea Tree nesmí přijít do očí. Opakujte 1-2x týdně. Namočte hřebeny, kartáče a infikované věci do roztoku 10ti kapek oleje Tea Tree v 1 l vody.

Vyrážky
2x denně omyjte antiseptickým tělovým mýdlem Body Wash. Pak nanášejte buď čistý olej Tea Tree přímo pomocí vatového tampónu 2-3x denně anebo 2 - 4x denně používejte tyčinku na vady pleti On the Spot Stick.

Záněty dásní, krvácení dásní, zápach z úst
Potřete postižená místa olejem Tea Tree. Přidejte 3 - 5 kapek oleje Tea Tree do 0,5 dcl teplé vody a kloktejte. Můžete opakovat několikrát denně.

Zápach nohou
Je způsobený přemnožením bakterií a plísně, odstraníte ho pravidelným mytím nohou ráno a večer tělovým mýdlem Body Wash. Pro ošetření používejte intenzivní krém na ruce a nohy Intensive Skin Cream.

Péče o domácí zvířata

Klíšťata
Na klíště naneste kapku oleje Tea Tree a ponechte působit několik minut. Lehce třete prstem krouživým pohybem proti směru otáčení hodinových ručiček až do odstranění klíštěte. Ranku potřete čistým olejem Tea Tree.

Plísně u zvířat
Naneste několik kapek oleje Tea Tree na postižené místo 2x denně. Lze použít také tělové mléko Body Lotion.

Rány
Naneste olej Tea Tree přímo na ránu 2 - 3x denně. Vytvoří se strup, zmenší se otok a nebezpečí infekce. Na hojící se ránu pokrytou strupem lze nanášet tělové mléko Body Lotion.

Facebook Komentáre
Napíšte recenziu
Na napísanie recenzie musíte byť prihlásený.
Zatiaľ nik nenapísal recenziu tohto tovaru.
Otázky k produktu?
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Strážny pes

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

Prosím opíšte kód:

Dinarin je všade

Kontakty Dinarin Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás online.
Telefonické objednávky na tel. 123 456 759