D-Stress tbl.40

Kód: 3760139290303
Skladom: ÁNO
Výrobca:

D-Stress je doplněk stravy určený osobám se zvýšeným fyzickým a psychickým zatížením. Hořčík, taurin, arginin a vitaminy skupiny B pomáhají organismu vyrovnat se se stresovou situací a snížit jeho následky. Vysoká kvalita umožňuje rychlou reakci na st

Nájsť podobné

Produkt je momentálne nedostupný.

Porovnať Listmania Priania Darčeky
D-Stress tbl.40

D-Stress tbl.40


D-Stress je doplněk stravy určený osobám se zvýšeným fyzickým a psychickým zatížením. Hořčík, taurin, arginin a vitaminy skupiny B pomáhají organismu vyrovnat se se stresovou situací a snížit jeho následky. Vysoká kvalita látek obsažených v přípravku D-Stress umožňuje rychlou reakci na stresové situace a přispívá ke snížení únavy. Délka užívání dle potřeby, v závislosti na trvání stresu a únavy.

Dávkování
Dospělí a mladiství 2 až 4 tablety během jídla. Na doporučení lékaře lze užívat i vyšší dávky.

Složení
Mikrokrystalická celulóza (objemové činidlo), glycerofosforečnan horečnatý, L-arginin, taurin, hydroxypropylcelulóza, mastek, mono di-tri glycerid, vit. PP (nikotinamid), karboxymetyl škrob, stearát horečnatý, oxid křemičitý, vitaminy B1 (tiaminhydrochlorid), B5 (D-pantotenát vápenatý), B6 (pyridoxinhydrochlorid), B2 (riboflavin), B8 (cholin), B9 (kyselina listová), kyselina stearová (nasycená mastná kyselina), barviva - indigokarmin, oxidy železa, titanová běloba

Stres
Stres je stav organismu, který je odezvou na značné fyzické nebo psychické zatíženi. Pozitivní zátěž stimuluje v přiměřené míře k vyšším výkonům a je hlavním motivačním prvkem lidského konání. Pokud ale působení stresu trvá příliš dlouho nebo přesáhne určitou mez, může vyvolat řadu onemocnění. V důsledku stresu dochází ve zvýšené míře k vylučování hořčíku a vitamínů B z organismu, čímž se snižuje jeho schopnost se na stres adaptovat. Hořčík je nezbytný pro tvorbu energie a při adaptaci na stres. Má relaxační účinek a snižuje následnou únavu vyvolanou stresem.

Glycerofosfát horečnatý je dobře absorbovatelný a nezpůsobuje těžkosti v zažívacím traktu. Vitamíny skupiny B podporují absorpci hořčíku ve střevě a podílejí se na syntéze antidepresivní látky serotonin GABA. Taurin má uklidňující vliv na srdce a svaly, zlepšuje využití hořčíku a má antioxidační účinek. Arginin je aminokyselina, která reguluje kortison, hormon vyvolávající stres. Kromě toho snižuje absorpci tuků ve střevě.

Špecifikácia
Druh Tablety
Složení Vitamín B1, Vitamín B5, Vitamín B6, Vitamín B2, Vitamín B8, Vitamín B9
Přírodní přípravek Ano
Facebook Komentáre
Napíšte recenziu
Na napísanie recenzie musíte byť prihlásený.
Zatiaľ nik nenapísal recenziu tohto tovaru.
Otázky k produktu?
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Strážny pes

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

Prosím opíšte kód:

Dinarin je všade

Kontakty Dinarin Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás online.
Telefonické objednávky na tel. 123 456 759