Domov /

Eucapil ampule 30x2ml prostředek proti vypadávání vlasů

Kód: 8595172505030
Skladom: ÁNO
Kategória: Lekáreň

Účinkuje pouze povrchově, aniž by se vstřebával do organizmu. Na pokožce hlavy působí na vlasové kořínky a chrání je před degenerativními změnami, které u dědične disponovaných jedinců jsou příčinou slábnutí a následné ztráty vlasů.

Nájsť podobné

Produkt je momentálne nedostupný.

Porovnať Listmania Priania Darčeky
Eucapil ampule 30x2ml prostředek proti vypadávání vlasů

Eucapil prostř.proti vypadávání vlasůEucapil, vyvinutý v laboratořích Biophysica, Inc. v San Diegu, Kalifornii, je kosmetický prostředek, ochraňující a utužující vlasový kořínek v pokožce hlavy. Účinkuje pouze povrchově, aniž by se vstřebával do organizmu. Na pokožce hlavy působí na vlasové kořínky a chrání je před degenerativními změnami, které u dědične disponovaných jedinců jsou příčinou slábnutí a následné ztráty vlasů. Eucapil tak zastavuje úbytek vlasů fyziologickým způsobem a podporuje jejich růst.
Eucapil byl klinicky testován 12 měsíční dvojitě zaslepenou klinickou studií provedenou universitní klinikou. Denní aplikace prokázala účinnost u většiny uživatelů, a u všech bez vedlejších účinků.

Výsledky užívání závisejí na délce používání Eucapilu (cyklus života vlasu je 3 až 8 let) a na stavu funkčnosti vlasových kořínků. Ty, které již neobsahují, jsou postupně po vypadnutí vlasů nahrazovány pojivou tkání.

Jaké výsledky lze očekávat:

během 4-6 týdnů se obyčejně omezí vypadávání vlasů
po 5-6 měsících se kvalita stávajících vlasů obyčejně zlepší, což je dáno zvětšením vlasového průměru, a tím i zvětšení objemu kštice. Za předpokladu, že vlasové kořínky jsou ještě funkční, se může obnovit růst vlasů (zpočátku jemných vlasů nebo vlasového chmíří).
Aplikace:
Mírným tlakem opatrně odlomte horní naříznutou část ampule. Na otevřenou ampuli nasaďte aplikátor. Aplikujte před zrcadlem. Aplikujte přímo na pokožku hlavy (ne na vlasy). Hlavu držte v zakloněné poloze, usnadníte tím nanášení a zabráníte vniknutí roztoku do očí. Opakovaným tisknutím aplikátoru nanášejte roztok krouživými pohyby. Jemně vmasírujte do pokožky celý obsah ampule.Složení: jedna ampule obsahuje isopropanol, Vitis vinifera (olej z hroznových jadérek) a fluridil

Balení: 30 ampulí, každá o obsahu 2 ml

Dávkování:
Doporučené dávkování přípravku Eucapil je jedna ampule (2 ml) denně před spaním. Pro dosažení maximální účinnosti aplikujte přímo na postiženou část pokožky hlavy, aplikace na vlasy není účinná. Neaplikujte na vlhkou pokožku či na vlhké vlasy.


Upozornění:
Skladujte v uzavřeném obalu na suchém místě při teplotě do 25°C. Chraňte před světlem. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neaplikovat u těhotných, perspektivně těhotných a kojících žen. Pozor hořlavina! Eucapil je určen pouze a jedině k zevnímu použití. Působí pouze na ta místa pokožky hlavy, kam byl nanesen. Dbejte na to, aby se nedostal do očí. V případě zasažení je vyplachujte opakovaně vodou. Nedoporučujeme dlouhodobě vystavovat pokožku hlavy slunečnímu záření, které může vyvolat zánětlivou reakci. U bílých vlasů může dojít k jejich lehce žlutému zabarvení, které však snadno zmizí po obvyklém mytí vlasů. Struktura Eucapilu umožňuje, aby při kontaktu s vodou došlo k rozkladu látky, a tím k farmakologické neúčinnosti. Aplikujte proto Eucapil pouze na pokožku hlavy, která je zcela suchá a nevystavujte dlohodobě obsah otevřené ampule účinkům vlhkosti vzduchu.
Špecifikácia
Druh Sérum
Použití (indikace) Vypadávání vlasů
Péče o Vlasy
Typ pleti Všechny typy pleti
Složení Hroznový olej, Isopropylalkohol
Přírodní přípravek Ano
Facebook Komentáre
Napíšte recenziu
Na napísanie recenzie musíte byť prihlásený.
Zatiaľ nik nenapísal recenziu tohto tovaru.
Otázky k produktu?
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Strážny pes

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

Prosím opíšte kód:

Dinarin je všade

Kontakty Dinarin Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás online.
Telefonické objednávky na tel. 123 456 759