Domov /

Gaba zelený čaj Organic syp.100g

Kód: 8594069150056
Skladom: ÁNO
Kategória: Lekáreň

Zelený čaj Organic, celolistový, s vysokým obsahem gama aminomáselné kyseliny. Vysoce prospívá lidskému organismu, snižuje tlak a cholesterol. Příznivě působí při zvýšené námaze, stresu, při bolestech hlavy z psychického přetížení nebo například při h

Nájsť podobné

Produkt je momentálne nedostupný.

Porovnať Listmania Priania Darčeky
Gaba zelený čaj Organic syp.100g

GABA zelený čaj Organic syp.Výroba
Jedná se o zelený čaj s vysokým obsahem gama-aminobutyrické kyseliny (zkratka GABA), je vyroben z vysoce kvalitních čerstvých čajových lístků, které procházejí procesem anareobní úpravy sterilizace, svinutí a sušení, čímž se tento čaj stává zcela novým typem výrobku, který má dvacetkrát větší obsah GABA než obyčejný zelený čaj a navíc, tento čaj se během výrobního procesu nesetká s žádnými chemickými reakcemi.

Účinky
GABA je neproteinová aminokyselina, která vyniká mnoha zdraví prospěšnými účinky:
Příznivě působí při zvýšené námaze, stresu, při bolestech hlavy z psychického přetížení nebo například při hučení v uších. Zlepšuje soustředění a mentální pozornost. Napomáhá snižování krevního tlaku a cholesterolu. Zabraňuje křečím a arytmii. Lze ji rovněž využít k zlepšení krevního oběhu v mozku, zvýšení okysličení, ke zlepšení metabolismu mozkových buněk. Napomáhá při snižování nadváhy. Odbourává alkohol v krvi. Může pomoci při léčbě následků mozkové mrtvice.

Dávkování
5-7g čaje zalijeme 70-80°C teplou převařenou vodou. Po 10-15 vteřinách louhování můžeme čaj přelít do šálků. Toto množství čaje vystačí pro přípravu 5-7 nálevů s tím, že dobu louhování prodlužujeme u každého následujícího nálevu podle chuti.
Facebook Komentáre
Napíšte recenziu
Na napísanie recenzie musíte byť prihlásený.
Zatiaľ nik nenapísal recenziu tohto tovaru.
Otázky k produktu?
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Strážny pes

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

Prosím opíšte kód:

Dinarin je všade

Kontakty Dinarin Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás online.
Telefonické objednávky na tel. 123 456 759