Glucotrend Meter mmol/l

Glucotrend Meter mmol/ l

Kód: 7612729000013 SÚKL: 0070498
Skladom: ÁNO
Výrobca:

GLUCOTREND je spolehlivý, snadno obsluhovatelný přístroj na měření glukózy v krvi. Jednoduše kápnete jednu kapku krve na testovací proužek a vložíte proužek do přístroje.Automaticky stanový obptimální dobu měření a po 30ti sekundách zobrazí na displej

Nájsť podobné

Produkt je momentálne nedostupný.

Porovnať Listmania Priania Darčeky
Glucotrend Meter mmol/l

Glucotrend Meter mmol/l


GLUCOTREND je spolehlivý, snadno obsluhovatelný přístroj na měření glukózy v krvi. Jednoduše kápnete jednu kapku krve na testovací proužek GLUCOTREND a vložíte proužek do přístroje. GLUCOTREND automaticky stanový obptimální dobu měření a po 30ti sekundách zobrazí na displeji hladinu glukózy ve Vaší krvi

GLUCOTREND se vyznačuje tím, že Vám umožňuje spolehlivě měřit glykémii s velmi jednoduchou obsluhou. Jeho hlavní předností jsou:


testovací proužek GLUCOTREND - přední strana
testovací proužek GLUCOTREND - zadní strana

 GLUCOTREND
  • Snadné ovládání: GLUCOTREND má jen dvě tlačítka. Výkyvné tlačítko na levé straně, které funguje po stisknutí nahoře nebo dole a tlačítko na pravé zapnutí/vypnutí na straně.
  • Vyžaduje malé množství krve - menší vpich - menší bolestivost: GLUCOTREND umožňuje přesné měření hodnoty glukózy v krvi z malého množství krve. Jedna "mikrokapka" je vše, co potřebujete. Se soupravou SOFTCLIX II pro píchání do prstu je odběr kapky krve téměř bezbolestný.
  • Snadné nanášení krve: Jednoduše nanesete malou kapku krve na žlutou oblast testovacího proužku. Můžete se dotknout testovací zóny.
  • Jednoduché a bezpeční kódování: Každé balení testovacího proužků obsahuje kódovací čip. Zařízení podávající důleřité informace o testovacích proužcích. Kdykoliv otevřete nový balíček testovacích proužků, jednoduše zastrčíte kódovací čip do otvoru - a můžete začít!

   Vždy se, prosím, přesvědčte, že jste vsunuli do příslušné štěrbiny kódovací čip patřící k balení testovacích proužků , který jste právě otevřeli. Jinak byste mohli naměřit nesprávné výsledky.
  • Přesné fotometrické měření: Štěrbina pro tetovací proužky Vašeho glukometru GLUCOTREND obsahuje fotometr. Nanesete-li krev na testovací proužek, testovací oblast změní barvu a fotometr měří přesnou hodnotu glukózy v krvi založenou na změně barvy.
  • Kontrola správného množství krve: V zadu na každém testovacím proužku je kruhové kontrolní okénko. Pokud se po nanesení krve objeví stejnoměrné zabarvení, znamená to, že kapka krve byla dostatečně velká. Přístroj také automaticky rozpozná, že bylo použito příliš malé množství krve a znázornění na displeji chybové hlášení.
  • Testy správnosti měření: Po každém měření můžete přezkoušet správnost měření. Jednoduše srovanáte barvu testovací zóny se škálou barev vytištěnou na tubě s testovacími proužky.
  • Paměť: Můžete uchovat až deset naměřených hodnot v "elektronické paměti". Jestliže provádíte některé měření např. při cestování, nemusíte jej hned zapisovat, protože se hodnoty automatciky ukládají do paměti přístroje.
  • Šetření baterií: GLUCOTREND se vypíná automaticky, jestliže po dobu 90 sekund ebylo slatačeno žádné tlačítko. Všechny nastavení a měřené hodnoty se ukládaní do paměti.
  • Měření s kontrolním roztokem: GLUCOTREND Control G je kontrolní roztok, který Vám umožňuje měření bez použití krve a to tak při kontrole měření, tak při nácviku obsluhy glucometru.

Následující stránky obsahují podorbný návod k obsluze Vašeho přístroje, k jeho čištění a údržbě. Při chybném měření či obsluze, GLUCOTREND zobrazí chybové hlášení. Obdržíte-li takovéto hlášení, prostudujte si oddíl "Seznam nejvážnějších chybových hlášení" a postupujte podle uvedených instrukcí. V těchto instrukcí jsou obsažena další upozornění a pokyny. Věnujte jim zvláštní pozornost.

Varování ! Tento symbol značí potenciální ohrožení Vašeho zdraví, nepříklad nebezpečí když vypočítáte špatnou dávku inzulínu.
Pozor ! Tento symbol znázorňuje nebezpečí poškození glukometru, například při špatném vyčištění.

Špecifikácia
Druh Glukometr
Použití (indikace) Měření glykémie
Facebook Komentáre
Napíšte recenziu
Na napísanie recenzie musíte byť prihlásený.
Zatiaľ nik nenapísal recenziu tohto tovaru.
Otázky k produktu?
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Strážny pes

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

Prosím opíšte kód:

Dinarin je všade

Kontakty Dinarin Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás online.
Telefonické objednávky na tel. 123 456 759