Lutein-zeaxanthin Generica cps.60

Kód: 85801745
Skladom: ÁNO
Výrobca:

Přírodní karotenoidy s antioxidační aktivitou pozitivně působí v prevenci očních onemocnění - věkem podmíněná makulární degenerace, šedý zákal (katarakta).

Cena s DPH: 224 Kč
Nájsť podobné

Produkt je momentálne nedostupný.

Porovnať Listmania Priania Darčeky
Lutein-zeaxanthin Generica cps.60

Lutein-zeaxanthin GenericaPrevence očních onemocnění - věkem podmíněná makulární degenerace, šedý zákal (katarakta).

Lutein a zeaxanthin patří do skupiny karotenoidů,oba jsou obsaženy ve žluté skvrně(macula lutea),slouží jako ,,vnitřní sluneční brýle“,protože filtrují škodlivé UV záření a chrání maculu před degenerací,a jsou také v určitém poměru.Lidský organismus si tyto karotenoidy nedokáže vytvořit a je odkázaný na jejich příjem v potravě. Lutein jako mnohostranný likvidátor volných radikálů, hraje klíčovou roli v antioxidační ochraně.Po vstupu do organismu a po vstřebávání se lutein hromadí ve dvou oblastech očí: v tzv. žlutém bodě (macula lutea) na sítnici (retina) a v oční čočce. V žlutém bodě oční sítnice mohou nastat cévní změny v důsledku působení volných radikálů, které mohou vést k degeneraci žlutého bodu.Podle výzkumu na Harvardské Univerzitě, užití 6 mg luteinu denně snižuje počet výskytu degenerace macula lutea o 43%.Vynikající antioxidační působení luteinu se uplatní nejen v ochraně očí, ale i v ochraně jiných orgánů a v procesech látkové přeměny. Z toho důvodu ho může užívat s úspěchem každý, kdo očekává jiný blahodárný účinek antioxidantů (například prevence kardiovaskulárních onemocnění, prevence nádorových onemocnění).
Zeaxanthin
patří do skupiny karotenoidů a má vysokou schopnost vychytávat volné kyslíkové radikály. Pomáhá uchovávat zdravé oči, kůži, sliznice, imunitu, prostatu, ženské reprodukční orgány, srdce a cévy. Chrání před škodlivým vlivem UV záření a napomáhá zhnědnutí pokožky.
Vitamin E
obsažený v přípravku patří k jednomu z nejdůležitějších antioxidantů, tedy látek, které chrání buňky před poškozením, používá se při léčbě srdečně cévních onemocnění, podpůrná terapie gynekologických onemocnění
3-omega
- nenasycené mastné kyseliny v tomto přípravku zajišťují mnohem lepší vstřebatelnost luteinu. Dále mají nesporný vliv na snižování výskytu infarktu srdce až o 40%.

Lutein, zeaxanthin Generica je vhodný užívat :
- jako prevenci a ochranu oka před každodenními nepříznivými vlivy prostředí
- pro osoby vystavující oči zátěži prací s pc, sledováním jakýchkoli monitorů, televize atp.
- pro osoby vystavující svůj zrak nadměrné zátěži v podobě zvýšeného slunečního záření, vyskytujícího se zejména : hory - vysoké nadmořské výšky, extrémní zatížení oka spojené s odrazem světla o sníh, dále pobyty v tropických krajinách s větší intenzitou slunečního záření, pobyty u moře.
- jako podpůrnou terapii léčby zraku při již diagnostikovaných vadách zraku a oka - krátkozrakost, dalekozrakost, šedý zákal
- pro profesionální řidiče - vystavující dennodenně svůj zrak extremní zátěži, únavě i osvětlováním reflektorů

Jedna kapsle obsahuje doporučenou denní dávku luteinu a zeaxanthinu.

Složení
Lutein 6,00 mg; Zeaxanthin 0,32 mg; Vitamin E 10,00 mg; 3-omega rybí tuk 290,50 mg.

Špecifikácia
Druh Kapsle
Složení Lutein; Zeaxanthin; Vitamin E; 3-omega rybí tuk
Přírodní přípravek Ano
Facebook Komentáre
Napíšte recenziu
Na napísanie recenzie musíte byť prihlásený.
Zatiaľ nik nenapísal recenziu tohto tovaru.
Otázky k produktu?
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Strážny pes

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

Prosím opíšte kód:

Dinarin je všade

Kontakty Dinarin Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás online.
Telefonické objednávky na tel. 123 456 759