Müllerův sirup s jitrocelem bez cukru 100g

Kód: 8594009624630
Skladom: ÁNO
Výrobca:
Aktivné Aktivné

Lék Mullerův sirup s jitrocelem bez cukru je přírodní prostředek, který při kašli a nachlazení posiluje a aktivizuje organismus, zejména horní cesty dýchací. Jitrocel je osvědčeným prostředkem při léčbě a prevenci, zejména těch onemocnění horních cest

Cena s DPH: 41 Kč


Porovnať Listmania Priania Darčeky
Müllerův sirup s jitrocelem bez cukru 100g

Mullerův sirup s jitrocelem bez cukru
Jitrocelový sirup je přírodní prostředek, který při kašli a nachlazení posiluje a aktivizuje organismus, zejména horní cesty dýchací.Jitrocel je osvědčeným prostředkem při léčbě a prevenci, zejména těch onemocnění horních cest dýchacích, které jsou doprovázeny silným zahleněním. Napomáhá rozpouštění a uvolňování hlenů a zároveň ochraňuje sliznice. Usnadňuje odkašlávání při chronických zánětech průdušek, katarech, zánětech mandlí, astmatu a jiných obtížích. Pro své účinky a výborné chuťové vlastnosti je vhodný pro děti od 3 let. Užívá se přímo po lžičkách nebo jako přísada do čaje. Obsahuje 300 mg vitamínu C ve 100 g sirupu.

Jitrocel je vytrvalá hojně rozšířená bylina.
Hlavní iridoid nacházející se v listech se nazývá akubin, který má antibakteriální vlastnosti a tlumí kašel. Listy jitrocele obsahují také změkčující sliz, který působí ochranně na zanícené sliznice hltanu, hrtanu a bronchů, usnadňuje vykašlávání.
Jitrocel působí protizánětlivě a protialergicky a tudíž je jeho použití vhodné ke zmírnění alergických projevů dýchacího traktu.

Vitamín C (kyselina askorbová) je jedním z nejdůležitějších vitamínů. Zvyšuje odolnost organismu proti infekčním chorobám. Podporuje hojení ran a má ochranný vliv na sliznici trávicího ústrojí. Trpí-li organismus nedostatkem vitamínu C je obtížné léčit i běžná lehká onemocnění.

Doplněk stravy.

Facebook Komentáre
Napíšte recenziu
Na napísanie recenzie musíte byť prihlásený.
Zatiaľ nik nenapísal recenziu tohto tovaru.
Otázky k produktu?
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Strážny pes

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

Prosím opíšte kód:

Dinarin je všade

Kontakty Dinarin Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás online.
Telefonické objednávky na tel. 123 456 759