Milupa Pregomin por.plv.1 x 400 g

Milupa Pregomin por. plv.1 x 400 g

Kód: 33186
Skladom: ÁNO
Výrobca:

Přípravek je určen k výživě dětí od narození při potravinových alergiích, potravinových intolerancích, maldigescích, malnutricích, akutních a chronických průjmových onemocněních, syndromu krátkého střeva, zánětlivých střevních onemocněních, poruchách

Nájsť podobné

Produkt je momentálne nedostupný.

Porovnať Listmania Priania Darčeky
Milupa Pregomin por.plv.1 x 400 g

Co obsahuje Váš lék?
Maltodextrin, rostlinné tuky a oleje, hydrolyzát bílkovin sóji a vepřového kolagenu, škrob (bramborový, obilný), citrát draselný, hydrogenfosforečnan vápenatý, L-leucin, emulgátory (estery kyseliny citronové a mono- a diglyceridů mastných kyselin), L-lysin, uhličitan vápenatý, L-threonin, L-valin, L-tyrosin, hydrogenfosforečnan hořečnatý, L-isoleucin, L-tryptofan, L-histidin, směs vitaminů (vitamin C, niacin, D-pantotenát vápenatý, vitamin E, vitamin A, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, kyselina listová, biotin, vitamin K1, vitamin D3, vitamin B12), L-cystin, chlorid cholinu, L-methionin, L-fenylalanin, citrát sodný, chlorid sodný, inositol, taurin, síran železnatý, síran zinečnatý, L-karnitin, síran měďnatý, síran manganatý, fluorid sodný, chlorid chromitý, jodid draselný, molybdenan sodný, selenid sodný. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Indikační skupina
Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely.

Charakteristika
Milupa Pregomin je nutričně kompletní hypoalergenní semielementární kojenecká výživa určená k výživě dětí od narození, v prášku. Bílkovinnou složku tvoří hydrolyzovaná bílkovina sóji a vepřový kolagen. Přípravek je určen k výživě dětí od narození při potravinových alergiích, potravinových intolerancích, maldigescích, malnutricích, akutních a chronických průjmových onemocněních, syndromu krátkého střeva, zánětlivých střevních onemocněních, poruchách metabolismu sacharidů (intolerance laktózy, galaktosémie).

Kdy se lék používá?
Určeno pro zvláštní výživu. Určeno k dietnímu postupu při potravinových alergiích, potravinových intolerancích, maldigescích, malnutricích, akutních a chronických průjmových onemocněních, syndromu krátkého střeva, zánětlivých střevních onemocněních, poruchách metabolismu sacharidů (intolerance laktózy, galaktosémie) u kojenců od narození. Mateřské mléko je pro kojence nejlepší způsob výživy. Výrobek je určen pro výživu dětí od narození, pokud nemohou být kojené.

Kdy byste neměli lék užívat
Přípravek nesmí být používán při přecitlivělosti na jakoukoliv z jeho složek.

Dávkování
Milupa Pregomin může být podáván jako kojenecká výživa pokrývající celkovou denní potřebu živin nebo jako doplňková výživa pro batolata a děti. Doporučené množství Milupa Pregomin nahrazující celkovou denní potřebu živin je individuální. Závisí na věku, tělesné hmotnosti a celkovém zdravotním stavu pacienta. Dávkování Milupa Pregomin musí být pravidelně upravované lékařem nebo kvalifikovaným pracovníkem v oblasti klinické výživy.

Použití
Příprava:
Nasypte odvážené množství prášku Milupa Pregomin do kojenecké láhve, zalijte převařenou pitnou vodou vhodnou pro kojence zchlazenou
na 50 st. C.
Standardní ředění:
15 g (3 odměrky) Milupa Pregomin + 90 ml vody = 100 ml výživy. 1 odměrka = 5 g Milupa Pregomin. V příp adě těžkých průjmových onemocnění je doporučeno postupné zařazování do výživy. Pro dlouhodobou výživu kojenců a batolat by mělo být použito standardní ředění 15%. Milupa Pregomin může být podáván jako kojenecká výživa pokrývající celkovou denní potřebu živin nebo jako doplňková výživa pro batolata a děti. Důležité je důsledné dodržování návodu na přípravu.

Upozornění
Používejte na základě doporučení lékaře nebo kvalifikované osoby v oblasti klinické výživy. Určeno pro děti od narození. Není určeno pro parenterální užití.

Uchovávání
Skladujte na suchém a chladném místě. Po každém použití plechovku dobře uzavřete a skladujte na suchém a chladném místě. Baleno v ochranné atmosféře.

Balení
400 g.

Výrobce
Milupa GmbH und Co. KG, Friedrichsdorf, Německo.
Kontakt pro ČR: Nutricia a.s., Na Pankráci 30, Praha 4, ČR.

Facebook Komentáre
Napíšte recenziu
Na napísanie recenzie musíte byť prihlásený.
Zatiaľ nik nenapísal recenziu tohto tovaru.
Otázky k produktu?
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Strážny pes

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

Prosím opíšte kód:

Dinarin je všade

Kontakty Dinarin Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás online.
Telefonické objednávky na tel. 123 456 759