Pleny absorpční Depend Super Plus 1500ml,20ks

Pleny absorpční Depend Super Plus 1500ml,20ks

Kód: 5029053509549 SÚKL: 0088034
Skladom: ÁNO
Výrobca:

Anatomicky tvarované vložné pleny s ultraabsorpčním jádrem jsou určeny pro střední stupeň inkontinence moči, absorpce: 1500 ml. Díky vysoce kvalitnímu absorpčnímu jádru zadrží pleny vhkost a nežádoucí pach uvnitř. Elastický nepropustný lem zabraňuje p

Nájsť podobné

Produkt je momentálne nedostupný.

Porovnať Listmania Priania Darčeky
Pleny absorpční Depend Super Plus 1500ml,20ks

Pleny absorpční Bobi Absorba MediumAnatomicky tvarované vložné pleny s ultraabsorpčním jádrem jsou určeny pro střední stupeň inkontinence moči, absorpce: 1500 ml.

Užití
Anatomicky tvarované vložné pleny Depend jsou vhodnou pomůckou při středním stupni inkontinence moči. Díky vysoce kvalitnímu absorpčnímu jádru zadrží pleny vhkost a nežádoucí pach uvnitř. Elastický nepropustný lem zabraňuje protékání tekutiny do stran. Vyrábí se ve velikostech: Normál, Extra, Super a Super Plus- s různými rozměry a různou absorpcí.

Dávkování
Pomůcky pro inkontínentní pojištěnce předepisuje smluvní lékař pojišťovny odbornosti PRL, URN, GYN, NEU, GER na poukaz pro inkontinentní pacienty v ambulantní péči (od 3 let věku) a zároveň určí stupeň inkontinence. Pomůcky mohou být předepsány na poukaz nejvýše na dobu 3 měsíců. Pomůcky pro lehkou, střední a těžkou inkontinenci jsou plně hrazené zdravotní pojišťovnou a jsou běžně k dostáni v lékárnách a výdejnách zdravotnických pomůcek.

Špecifikácia
Druh Pleny
Použití (indikace) Inkontinence, Únik moči
Facebook Komentáre
Napíšte recenziu
Na napísanie recenzie musíte byť prihlásený.
Zatiaľ nik nenapísal recenziu tohto tovaru.
Otázky k produktu?
 *
 *
 *
 *
  *
Prosím vyplňte všetky polia označené ako *.

Strážny pes

Radi vás budeme informovať o zníženie ceny pod vami zadanú čiastku.

Prosím opíšte kód:

Dinarin je všade

Kontakty Dinarin Máte nejaké otázky? Kontaktujte nás online.
Telefonické objednávky na tel. 123 456 759